Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

Buldan’dan Elazığ’a Yardım Eli

Buldan Kaymakamlığı ve Buldan Belediyesi öncülüğünde düzenlenen kampanya kapsamında toplanan yardımlar Elazığ’daki depremzedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Buldan’dan Elazığ’a Yardım Eli
05 Şubat 2020 - 14:39

Buldan Kaymakamlığı ve Buldan Belediyesi öncülüğünde Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı. Buldanlı vatandaşların, esnafın ve STK’ların desteği ile bir kamyon dolusu yardım malzemesi toplandı. Kuru gıda, battaniye ve kışlık giysilerden oluşan malzemeler, personelimiz tarafından ayrıştırılıp paketlenerek kullanıma hazır hale getirildi. Belediye Başkanımız Mustafa Şevik ve belediye personelleri tarafından kamyona yüklenen malzemeler, Elazığ’daki depremzedelere Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinesiyle dağıtılacak. Başkan Mustafa Şevik, kampanyaya destek veren Buldanlılara teşekkür etti.

KAMPANYA DEVAM EDECEK

Buldan Kaymakamlığı ve Belediye öncülüğünde düzenlenen kampanya devam edecek. Başkan Şevik, “Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere yardım yapmak isteyen ancak bize ulaştıramayan vatandaşlarımızın olduğunu biliyoruz. O nedenle yardım kampanyamızı bir hafta daha uzattık. Amacımız Elazığ ve Malatya’daki depremzedelerimizin acısını bir nebze olsun hafifletebilmek, yaralarına merhem olabilmek” diyerek kampanyaya destek çağrısında bulundu.

Bir önceki haberimiz olan Pamukkale'de Bebekler de Çok Mutlu başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları https://haberlerdenizli.com tarafımıza aittir, haberleri kopyalamayınız.

mi, dictum dolor accumsan pulvinar amet, consequat. id, in ut risus odio