Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

DENİZLİ’DE 5 MAHALLENİN ALTYAPISI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞECEK

Denizli Büyükşehir Belediyesi 5 mahallenin daha altyapısını baştan aşağı değiştirecek. Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Karşıyaka ve Deliktaş mahallelerinde alt yapı çalışmaları başladı.

DENİZLİ’DE 5 MAHALLENİN ALTYAPISI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞECEK
21 Ekim 2019 - 16:33

Denizli Büyükşehir Belediyesi 5 mahallede daha altyapı çalışmalarına temel atma töreni ile başladı. Temel atma törenine katılan tüm vatandaşlara teşekkür eden Osman Zolan, ‘Bölgenin alt yapısı modern hale gelecek. Bu hizmet kervanında sizleride aramızda görmekten büyük mutluluk duydum. Bayram olarak gördüğümüz bu özel günde mutluluğumuza ortak olan önceki dönem Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi başta olmak üzere törene katılan herkese sonsuz teşekkürler’ dedi.

5 mahallenin birden içme suyu ve kanalizasyon hatlarını değiştirecek olan Büyükşehir Belediyesi bu mahallelere ilk kez yağmur suyu hatları döşeyecek.

Değişikliklerden sonra bölgenin modern bir altyapıya kavuşacağını belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “İlk günkü heyecanla vatandaşlarımızın derdine derman olacağız. Bölgemiz modern bir altyapıya kavuşacak. Dev alt yapı hamlemiz eksiksiz devam edecek. Hedefimiz şehirde altyapısı olmayan yerin kalmaması. Çünkü altyapıyı tamamladıktan sonra üstüne ne yaparsanız yapın uzun yıllar vatandaşa hizmet eder.” Diye konuştu.

Bir önceki haberimiz olan BULDAN'DA NİHAT HATİPOĞLU'NA YOĞUN İLGİ başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları https://haberlerdenizli.com tarafımıza aittir, haberleri kopyalamayınız.

ipsum Nullam mattis Donec venenatis ultricies elementum vel, ut venenatis,