Akışık'tan yerel basına "Kula kulluk edene yazıklar olsun" - Denizli Haber

27 Mart 2023 - 11:10

Akışık’tan yerel basına “Kula kulluk edene yazıklar olsun”

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık basın mensuplarına ‘Kayalık Caddesi’ hakkında basın açıklaması gönderdi. Haber Denizli Büyükşehir Belediyesi hakkında olunca bir kaç yerel haber sitesi haricinde kimse yer vermedi. Akışık gece saatlerinde gazetecilere “Kula kulluk edene yazıklar olsun” diyerek sitem etti.

Akışık’tan yerel basına “Kula kulluk edene yazıklar olsun”
Son Güncelleme :

08 Eylül 2022 - 0:50

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık etkin muhalefetiyle ve sivri diliyle yanlış gördüğü konuları sürekli olarak sosyal medya adreslerinde paylaşıyor. Önemli konuları basın mensupları ile paylaşarak destek isteyen Akışık, yerel medyada görmemezlikten gelinince gece saatlerinde yine sosyal medya adreslerinden yerel medyada ki basın mensuplarına seslendi.

Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan’ın danışmanı ve M.Ç.S. Ajans sahibinin de adı geçen paylaşımlarda Akışık, “Şimdiye kadar dilime almadım ama M.Ç.S Denizli de yerel basına sahip olmuş! İktidara karşı hiç bir haberi girmiyor yerel basın! Hep birlikte ne diyoruz;
KULA KULLUK EDENE YAZIKLAR OLSUN! Ben Yörük kızıyım kardeşim bu da böyle biline!! DOĞRU BİLDİĞİMİ KİMSEDEN SAKINMAM!” diyerek sitem etti.

raziye akisik sosyal medya gazetecilere sitem - Akışık'tan yerel basına "Kula kulluk edene yazıklar olsun"

Ardından “Az kaldı” mottosuyla bir paylaşım daha yapan Akışık, “Ne dedim Yörük kızıyım! Ne M.Ç.S yi tanırım ne de onu tanıyanları! Şu saatten sonra ona biat edenlere ya da nemalananlara da buradan sesleniyorum! Ya yüreğinizin ekmeğini yersiniz,ya da tarihin tozlu sayfalarına gömülürsünüz! Merak etmeyin #AzKaldı bu devran değişecek!” diyerek sitemini sürdürdü.

Daha önce basın mensuplarına yönelik paylaşım yapmayan Akışık’ın gece saatlerinde yaptığı sitem dolu paylaşımlarını gören takipçileri ise yorumlarla Akışık’a destek oldu.