ALİ GENÇ," BEN DEĞİL SERİNHİSAR HALKI ADAY" - Denizli Haber

29 Mayıs 2023 - 02:48

ALİ GENÇ,” BEN DEĞİL SERİNHİSAR HALKI ADAY”

ALİ GENÇ,” BEN DEĞİL SERİNHİSAR HALKI ADAY”
Son Güncelleme :

30 Nisan 2023 - 23:16

Büyük Birlik Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ali Genç seçim çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Serinhisar leblebiciler sitesini ziyaret eden Genç,” Leblebi üreticilerinin Ankara’da ki sesi olacağım. Serinhisar benim memleketim, tüm üreticilerimizin her sözü meclis kürsüsünden ses bulacak. Tüm sorunları, Türkiye’nin leblebi başkenti Serinhisar halkı için çözüme kavuşturacağız” dedi.

Büyük Birlik Partisi Denizli Milletvekili adayı Ali Genç, leblebi üreticilerinin de bizzat sorunları var, üretimde dağıtım da, maddi ve manevi olarak gelişen sorunlara karşı ülkemizde en çok tüketilen çerez çeşitlerinin başında gelen leblebinin hazırlanması, işlenmesi ve pazarlanması konusunda sorunlar yaşayan esnaflarımızın tüm sorunları için seçilmemiz durumunda Serinhisar’a kuracağımız iletişim ofisi ile tüm esnafımızın sorunlarını kayda döküp, meclis kürsülerinden dile getireceğiz. İstihdam ve üretim konusunda destek paketleri ile tüm üreticilerimize rahat bir nefes aldırtacağız” dedi.

SERİNHİSAR’DAN BİR ADAY YOK TÜM SERİNHİSAR HALKI ADAY
Serinhisar’dan bir aday çıkmadığını kendisiyle birlikte tüm Serinhisar’ın aday olduğunu belirten Ali Genç,” Ben Milletvekili adayı oldum. Serinhisarlı Ali milletvekili adayı oldu. Küçüklüğümden beri sizlerin içinden sizlerin evladı Ali aday oldu. Hiç fark etmez. Biz birlikteyiz, ayrımız gayrımız yok. Serinhisar’dan bir aday çıkmadı, tüm Serinhisar halkı aday oldu. Bize vereceğiniz destekler kendinize vereceğiniz destektir. Gelin birlik olup el birliği ile kazanalım ve meclis kürsülerinde Serinhisarımız’ın sesini gür bir şekilde duyuralım” şeklinde konuştu.