Aşık'tan Gençlere Müjde! Gençler İçin Teknoloji Günleri Sosyal Faaliyet Alanları - Denizli Haber

27 Mayıs 2023 - 00:14

Aşık’tan Gençlere Müjde! Gençler İçin Teknoloji Günleri Sosyal Faaliyet Alanları

Aşık’tan Gençlere Müjde! Gençler İçin Teknoloji Günleri Sosyal Faaliyet Alanları
Son Güncelleme :

27 Nisan 2023 - 22:49

Büyük Birlik Partisi Denizli Milletvekili Adayı Avukat Selman Aşık, seçim gezilerine devam ediyor. Genç aday Aşık,” Mecliste gençlerin tüm sorunlarını çözecek, dile getirecek bir abisi olmasın mı?”dedi.

Gençlerin halinden ancak gençler anlar diyen, Büyük Birlik Partisi Denizli Milletvekili Adayı Avukat Selman Aşık, gençlerin meclis kürsülerinde bir abisi olmasın mı? Onların, yurtlardan, teknolojiye, öğrenim durumlarından, sosyal hayatında ki tüm sorunlarına çare bulacak, bir ekip çalışması ile yola devam edeceğiz. Alperen Ocaklarımız ile koordineli olarak, gençlik danışma kurultayları düzenleyerek, üniversite ve liseli genç kardeşlerimizin fikrini, isteklerini kayda alarak, çözüm odaklı bir çalışma içerisinde olacağız. Biz gençler için varız. Mustafa Kemal Atatürk’ün, Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerin, Mecliste bir abisi olmasın mı? Gençler bizim geleceğimiz. Bende bir genç olarak, onlara abilik yapmanın kendime verilecek en değerli görev olduğunu biliyorum” dedi.

WhatsApp Image 2023 04 27 at 22.45.24 1024x768 - Aşık'tan Gençlere Müjde! Gençler İçin Teknoloji Günleri Sosyal Faaliyet Alanları

Gençler İçin Teknoloji Günleri Sosyal Faaliyet Alanları

Avukat Selman Aşık,” Gençlerimiz, teknolojik gelişmelere uyum sağlama noktasında en uyumlu yaş grubudur. Gerek robotik kursları ile gerekse her ay düzenlenecek olan teknoloji günleri ile kendisini bu alanda geliştirmek isteyen genç kardeşlerimize alan açacağız. Gençlerimiz bizim mecliste yer aldığımız bir sistemde, ithal oyunlar oynamayacak bizzat kendileri yerli ve milli olarak ürettikleri oyunları oynayacaklar. Partimiz, gençlerimizin teknolojik gelişmelere uyum sağlaması hususunda oldukça hassas çalışmalar ve projeler üretmektedir. Ayrıca genç kardeşlerimize, e-spor alanında da kendilerini geliştirme fırsatı sunacağız. Sosyal faaliyetler noktasında gençlerimizin spor yapabilecekleri alanların sayısını hızla arttıracağız. Bizler biliyoruz ki devletimizin aydınlık yarınları gençlerimizdir. Gençler için BİZ VARIZ!”dedi.