Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

AVNİ ÖRKİ DENİZLİ MODEL UÇAK KULÜBÜ İLE BİRARAYA GELDİ

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki Akvadi parkında Denizli Model Uçal Spor Kulübü ile bir araya geldi.

AVNİ ÖRKİ DENİZLİ MODEL UÇAK KULÜBÜ İLE BİRARAYA GELDİ
01 Ekim 2019 - 16:00

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Akvadi Parkı’nda Denizli Model Uçak Spor Kulübü üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Örki, Pamukkale’ye katma değer sağlayacak projelere destek vermeye devam ettiklerini belirterek, “DEMUK ile beraber ilçemize değer katacak neler yapabiliriz diye önemli istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki süreçte şehrimize özellikle tanıtım anlamında katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmeyi planlamaktayız” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, kısa adı DEMUK olan Denizli Model Uçak Spor Kulübü üyeleri ile bir araya geldi. Pamukkale Belediyesi Akvadi Parkı’nda gerçekleşmekte olan buluşmada, DEMUK üyeleri maket uçak, drone, uzaktan kumandalı araba ve gemilerle mini bir gösteri yaptı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, eşi Nur Örki ve çocuklarıyla etkinliğe katılırken, alanda bulunan maket uçak, drone, uzaktan kumandalı araba ve gemilerle yapılan gösteriyi hayranlıkla izleyerek, bilgiler aldı.

demuk gösteri araba - AVNİ ÖRKİ DENİZLİ MODEL UÇAK KULÜBÜ İLE BİRARAYA GELDİ

“ŞEHRİMİZE KATMA DEĞER SAĞLAYACAK PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Model Uçak Spor Kulübü Üyeleri ile buluşmayı özellikle Pamukkale ilçe sınırları içinde yer alan, Ege Bölgesi’nin en büyük parkları arasında yer alan Akvadi Parkı’nda gerçekleştirdiklerini ifade etti.

avni orki demuk ile bulustu - AVNİ ÖRKİ DENİZLİ MODEL UÇAK KULÜBÜ İLE BİRARAYA GELDİ

“Akvadi Parkı’nı daha da güzelleştirerek, 7’den 70’e her yaşta sporseverin aktif olarak kullanabildiği bir yer haline getireceğiz” diyen Başkan Örki, “Bugün de alanında profesyonel ve uzman bir ekipten oluşan Denizli Model Uçak Spor Kulübü üyeleri ile tanıştık ve beraber ilçemize değer katacak neler yapabiliriz diye istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki süreçte şehrimize, özellikle tanıtım anlamında katma değer sağlayacak ortak projeler yürütmeyi planladık. Pamukkale gökkuşağı gibi pekçok birbirinden farklı rengi içerisinde barındıran, çok yönlü ve geniş yelpazeye sahip bir ilçe. Bu sebeple şehrimizin sahip olduğu potansiyelin bilincinde olarak çalışmaktayız. Bizlerin derdi, ilçemize daha da nasıl bir değer katarız. Her bir yeni gün ilçemizi nasıl marka bir kent haline getiririz diyerek yolumuzda ilerliyoruz” diye konuştu. Başkan Örki etkinlikte bunun yanında drone ve uzaktan kumandalı araba ve gemi de kullandı. Buluşma, toplu resim çekimi ile son buldu.

Bir önceki haberi GENÇLİK MECLİSİ PAÜ'DE STAND AÇTI okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

Nullam at eget diam id non facilisis porta.