Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

BAKLAN’DA MAHALLELER ARASI TURNUVADA ŞAMPİYON BELLİ OLDU

Baklan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Genç Dedeköyspor oldu.

BAKLAN’DA MAHALLELER ARASI TURNUVADA ŞAMPİYON BELLİ OLDU
24 Aralık 2018 - 11:25

Baklan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Genç Dedeköyspor oldu. Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “Centilmence ve spora yakışır karşılaşmalar oldu. Turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ediyorum” dedi.

Baklan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahaller Arası Futbol Turnuvası Dağalspor ve Genç Dedeköyspor arasında oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Karşılaşmayı Genç Dedeköyspor 7-2 kazandı. Final maçına Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, AK Parti Baklan İlçe Başkanı Mehmet Emin Giral, Baklan Belediyespor Başkanı Musa Kaymaz, turnuvaya katılan diğer takımlar ve çok sayıda izleyici katıldı.

Başkan Yusuf Gülsever, “Turnuvanın Amacı Kardeşlik Bağlarını Güçlendirmek”

Şampiyon Genç Dedeköyspor’a şampiyonluk kupasını ve madalyalarını Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever verdi. Kupa töreninde konuşan Başkan Gülsever, “Turnuvanın amacının mahalle kültürünü yaşatmak ve mahalleler arası kardeşlik bağlarını güçlendirmektir. Spor dostluk ve kardeşliğin bir simgesidir ve insanları bir araya getiren önemli bir olaydır. Bu tür güzel spor faaliyetleri de bizleri mutlu ediyor. Centilmence ve spora yakışır karşılaşmalar oldu. Bizlerde fırsat buldukça gelip maçları takip ettik. Turnuvaya katılan tüm takımları ve şampiyon olan Genç Dedeköyspor’ı tebrik ediyorum. Merkezi hükümetimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz iş birliğinde ilçe ve mahallelerimizde gençlerimiz için önemli spor tesisleri kazandırılmıştır. Bu tesisler sayesinde önemli sporcular yetişeceğine inanıyoruz” sözlerini kullandı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

ut felis porta. risus tempus non quis, venenatis velit,