BAŞKAN ARSLAN'A AKPINAR MAHALLESİNDE YOĞUN İLGİ - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

BAŞKAN ARSLAN’A AKPINAR MAHALLESİNDE YOĞUN İLGİ

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, ziyaretlerine devam ediyor.

BAŞKAN ARSLAN’A AKPINAR MAHALLESİNDE YOĞUN İLGİ
143
12 Mart 2019 - 18:35

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan yerel seçimlere kısa bir süre kala ziyaretlerine devam ediyor. Arslan, Akpınar Mahallesinde düzenlediği kahve ziyaretine çok sayıda vatandaş katıldı.

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, ziyaretlerine devam ediyor. Miting havasına dönüşen Kahve ziyaretinde, Başkan Arslan 5 yıl boyunca Çameli Akpınar Mahallesine yaptığı hizmetlerden ve gelecek dönemde yağacağı projelerden bahsetti. Arslan’ın ziyaretine, Çameli Ak Parti ilçe Başkanı Tanju Gököz, Mhp ilçe Başkanı Murat Genç, Ak Parti Teşkilatı Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyeleri ve 2004-2009 yılları arasında İl Genel Meclis üyesi Recep Gencer eşlik etti.

Cengiz Arslan, “Gönüller İnşa Etmeye Devam Edeceğiz”

Cumhur İttifakı ülkemizde gerçekten çok önemli hizmetlere imza ataca diyen Arslan, “Biz bu birliktelik ile 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize umutla bakıyoruz. Ben diyorum ki; istikrarımız sürsün. Birliğimiz pekişsin, ilçemiz büyümeye devam etsin. Cumhur İttifakı’na sahip çıkalım ki, daha güzel hizmetlere devam edelim” diye konuştu.

Gönüller inşa etmeye devam edeceğiz diyen Başkan Adayı Arslan, “Akpınar Mahallesinde bu yatırımlar siz kıymetli hemşerilerimiz sayesinde hayata geçti. Buradaki tüm hizmetlerde sizlerin emeği ve gayreti var. Önümüzdeki dönem de yine birlikte hareket ederek Çameli’mizi bir adım daha ileriye götürülebilmek için çaba sabredeceğiz eksiklerimizi sizlerin talep ve önerileri doğrultusunda tamamlayıp gönüller inşa etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir önceki haberimiz olan MERKEZEFENDİ YERLİ TURİZMİN CAZİBE MERKEZİ OLACAK başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.