BAŞKAN ARSLAN'DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA PAPATYA - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

BAŞKAN ARSLAN’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA PAPATYA

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, Çameli Aile Sağlık Merkezi,Kirazlıyayla ve Çameli Aile Sağlık Doktorlarını, Çameli Devlet Hastanesinde görevli hastane yöneticileri ve doktorları ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN ARSLAN’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA PAPATYA
116
14 Mart 2019 - 17:39

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan sağlık çalışanlarını unutmadı. Çameli Devlet Hastanesi Müdürü Atila Kağnıcı ile görüşen Başkan Arslan, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutladığını belirtti. Çameli Devlet Hastanesinin Çalışmaları hakkında Başhekim İlyas Pırtı ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Arslan daha sonra poliklinikleri gezdi. Burada görevli tüm doktorlar ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Başkan Arslan, sağlık çalışanlarına Papatya hediye etti.

Başkan Arslan Hastalarıda Unutmadı

Polikliniklerde bulunan Çamelili vatandaşlarla selamlaşan Başkan Arslan, hastanede bulunan vatandaşlara da sağlıklı günler dileyerek, Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti. Başkan Arslan Poliniklerde yatan hastalarada papatya hediye etti.

Ziyaretlerle alakalı konuşma yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Bugün 14 Mart Tıp Bayramı. Bu vesile ile devlet hastanemizde görevli doktor ve çalışanlarımızı ziyaret ettik. Doktor ve sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutladık. Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi, toplumun en önemli şartlarından biridir.

Canımızı emanet ettiğimiz, sağlıklı toplumların oluşmasında emek veren sağlıkçıların hayatımızdaki yeri yadsınamaz. Türk hekimlerinin çalışma azmi tarih boyunca hiçbir zaman azalmamış her zaman artarak devam etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi için hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bir önceki haberimiz olan MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN BABADAĞ'DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU başlıklı haberimiz sahin tin hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.