Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

BAŞKAN ÖRKİ HER AYIN İLK ÇARŞAMBASI HALKLA BULUŞUYOR

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2020 yılının ilk halk gününde Pamukkaleli vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Örki, “Her ayın ilk çarşamba günü halk günü toplantılarımızı gerçekleştireceğiz. Ama Pamukkale Belediyesi’nde her gün halk günü. Kapımız tüm vatandaşlarımıza her daim açık” dedi.

BAŞKAN ÖRKİ HER AYIN İLK ÇARŞAMBASI HALKLA BULUŞUYOR
08 Ocak 2020 - 20:49

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2020 yılında her ayın ilk Çarşamba günü halk gününde vatandaşları misafir edecek. Pamukkale Belediyesi ana hizmet binasında bulunan Pamuk Kafe’de 2020 yılının ilk halk günü gerçekleştirildi. Pamukkaleli vatandaşlarla bire bir görüştüğü halk günü toplantısında, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri de hazır bulundu.

pamukkale belediyesi halk gunu - BAŞKAN ÖRKİ HER AYIN İLK ÇARŞAMBASI HALKLA BULUŞUYOR

Vatandaşlarla birebir görüşerek, sorunları dinleyip çözüm üreten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, isteklerini çözmek için gayret edeceğiz. Zaten belediyemizde normalde de her günü halk günü olarak değerlendiriyoruz. Gelen bütün vatandaşlarımıza kapılarımız ardına kadar açık. Her ayın ilk Çarşamba günü olacak şekilde, ayda bir halk günü toplantılarımızı devam ettireceğiz. Ocak ayında bu ayın ilk Çarşambası yılbaşı tatiline denk geldiği için bu haftaya aldık. Ama illaki her ayı beklemeyin. Ne zamanki ihtiyacınız oldu, bir şeyleri paylaşmanız gerekti hemen çıkın gelin. Randevuya gerek yok, belediyeysek bir şekilde mutlaka sizinle görüşürüz, ihtiyaçlarınızı çözmeye gayret ederiz” dedi.

pamukkale belediyesi halk gunu 2 - BAŞKAN ÖRKİ HER AYIN İLK ÇARŞAMBASI HALKLA BULUŞUYOR

VATANDAŞLAR MEMNUN

Pamukkale Belediyesi’nin yeni yılın ilk halk gününe gelen vatandaşlardan İlkay Arabacıoğlu, “Halk günü toplantısını öğrenince gelmek istedim. İsteklerimizi söyleyince en kısa sürede geri dönüş yapılacağını öğrendim. Sadece isteğini söyle git tarzı değil. Sorunlar burada hemen çözülmeye çalışılıyor. Direkt cevap verilmeye çalışılıyor. Yani uzun süre sonra sana geri döneriz tarzı bir şey yok. Hemen cevabımı alabildim. Güzel bir halk günü” diye konuştu. Topraklık Mahallesi’nden Fethi Sarpkaya ise Belediye Başkanı Avni Örki’nin vatandaşla bire bir görüşerek sorunlara anında çözüm bulma gayretinden memnun olduğunu belirterek, kendisine teşekkür etti. Dokuzkavaklar Mahallesi’nden gelen Gülsüm Yünlü, halk gününden memnuniyetini dile getirerek, Pamukkale Belediyesi’nin mahallelerindeki çalışmaları ile ilgili olarak, “Mahallemizde iyi çalışmalar oluyor. Vatandaşlar olarak çok memnunuz. Başkanımızın halk günlerinde yüz yüze görüşmeler yapması da önemli bir çalışma. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki haberi PAÜ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ UMREYE GÖNDERİYOR okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

ut mattis luctus dolor sit diam sed