BAŞKAN TEFENLİLİ'DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

BAŞKAN TEFENLİLİ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN TEFENLİLİ’DEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI
119
08 Mart 2019 - 12:33

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle mesaj yayınlayan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili kadının toplumun en değerli hazinesi olduğunu söyledi. Kadınların dünyayı güzelleştirdiğine vurgu yapan Başkan Tefenlili toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekti.

Denizli Ticaret Borsası Başkanı Tefenlili 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajında, “Toplumumuzun kalkınmasında önemli bir role sahip kadınlarımız yarınlarımızı şekillendiren değerli birer hazinemizdir. Sağlıklı bir toplum için kadınların bilinçli, eğitimli ve kültürlü olması gerekmektedir. Bunların gerçekleşmesi de ancak toplumdaki cinsiyet eşitliğinin sağlanması ile olur. Bunu sağladığımız takdirde kadınlarımız kültürel, sosyal, siyasi ve ekonomi alanlarında daha aktif rol alarak toplumsal gelişimimize büyük katkı vereceklerdir. Bu yüzden toplumumuzun ve ailelerimizin temel taşı olan kadınlarımızı sadece 8 Mart’ta değil yılın her günü hatırlamalı, onlara her zaman değer vermeli, saygı duymalıyız.

Kadınlarımıza Başarılar Dilerim

Bu duygu ve düşenceler ile bizlere daima destek olan, sevgi ve şefkat gösteren, dünyamızı güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en samimi duygularımla kutlar, kadınlarımıza hayatlarında başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Bir önceki haberimiz olan DENİZLİ TİCARET ODASI, SANAYİ ODASI VE TİCARET BORSASI ORTAK BİR AÇIKLAMA YAPTI başlıklı haberimiz denizli haber, Denizli Sanayi Odası ve Denizli Ticaret Borsasi hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.