Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

Bayramlar Denizli İyi Parti’ye yaramadı

İyi Parti Denizli milletvekili Yasin Öztürk bir süredir sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarda dikkatleri kendisine ve İyi Parti Denizli il örgütüne çekiyor. Temmuz ayında yapılması planlanan kongreler öncesinde İyi Parti Denizli yönetimi ve vekil Yasin Öztürk’ün arasında soğuk rüzgarlar estiği görülüyor.

Bayramlar Denizli İyi Parti’ye yaramadı
03 Haziran 2020 - 21:25

İyi Parti Denizli milletvekili Yasin Öztürk bir süredir sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarda sitem dolu sözler sarf ediyor. Kongreler yaklaşırken Denizli il örgütü ile vekil arasında ciddi bir problem olduğu görülüyor. Daha önce il başkanlığında meydana gelen ve basına yansıyan ve yönetim kadrosunun değişmesi ile sonuçlanan olaylarda vekil Öztürk “Aile içinde olan ailede kalır” diyerek soruları cevaplamaktan uzak durmuştu. Öztürk’ün son dönemde yaptığı paylaşımlarla, isim vermeden il yönetimine cephe aldığı görüldü. Gün içerisinde yaptığı paylaşımlarda vites arttıran Öztürk, yanıldığını, satıldığını ve arkasından dedikodu yapıldığını belirtti.

İşte o paylaşım

yasin ozturk twitter paylasimi - Bayramlar Denizli İyi Parti'ye yaramadı

Geçen dönem il başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt’un istifasıyla sonuçlanan ve perde arkası açıklanmayan bayramlaşma polemiğinin, bu bayramda ise İl Başkanı Hasan Akgün ile Yasin Öztürk arasında yaşandığı gelen bilgiler arasında. İyi Parti Denizli örgütü ile Yasin Öztürk’ün aralarının açık olması ve bazı şeylerin yolunda gitmediği Ramazan Bayramı öncesinde Denizli İyi Parti milletvekili Yasin Öztürk’ün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ortaya çıktı.
Öztürk’ün ‘problem var’ niteliğinde ki paylaşımı ile, Denizli İyi Parti İl Başkanı Hasan Akgün’e gönderme yapması dikkatlerden kaçmadı.

İşte bayram öncesinde Öztürk’ün yaptığı paylaşım.

Yasin ozturk hasana paylasimi - Bayramlar Denizli İyi Parti'ye yaramadı

Sosyal medyayı etkin kullanan Yasin Öztürk Ramazan Bayramı öncesine kadar İyi parti içerisinde yer alan hiçbir sorunu ve olayı medyaya ve sosyal medyaya yansıtmadı. Bayram öncesinde yaptığı paylaşım ile başlayan ve günümüze kadar devam eden göndermelerle İyi Parti Denizli örgütünde bazı şeylerin yolunda gitmediğini kendisini takip edenlere aktardı. Geçtiğimiz gün ve bugün yaptığı paylaşımlarda sert üslubuyla dikkat çeken Öztürk’ün Hasan Akgün dışında başka bir aday istediği ve çalışmalarını ona göre yaptığı gelen bilgiler arasında.

İşte Yasin Öztürk’ün dikkat çeken paylaşımları:

twitter paylasim - Bayramlar Denizli İyi Parti'ye yaramadı
2 Haziran 2020 paylaşımı
iyi parti denizli - Bayramlar Denizli İyi Parti'ye yaramadı
yasin ozturk - Bayramlar Denizli İyi Parti'ye yaramadı

İyi Parti Denizli İl Başkanlığını yürütmekte olan Hasan Akgün‘den bugüne dek herhangi bir cevap gelmemesi ise dikkat çekti.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

in Nullam quis, tempus elit. elit.