Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

BİRLİK DAYANIŞMA GRUBUNDA ŞOK AYRILIK!

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Genel Kurulu Öncesi büyük şok. İşte Detaylar.

BİRLİK DAYANIŞMA GRUBUNDA ŞOK AYRILIK!
17 Mayıs 2019 - 18:52

25 Mayıs tarihinde yapılması duyurulan Denizli SMMMO, (Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) Genel Kurulu öncesi şok ayrılık. Nisan ayı içerisinde kahvaltılı basın toplantısı ile adaylarını açıklayan Birlik Dayanışma Grubu içerisinde yer alan Aykut Yıldırım, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile gruptan ayrıldığını duyurdu.

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Genel Kurulu Öncesi büyük şok. Önceki aylarda ismi başkan adaylığı için geçen Aykut Yıldırım’ın gruptan ayrılması meslektaşları arasında şaşkınlık yarattı. Önceki dönemlerin başarılı efsane ismi, Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Yardımcısı Necdet Yılmaz’ın yönetiminde de yer alan Yıldırım, Demokrat Parti’den Denizli Büyükşehir belediye başkan adaylığı nedeni ile aday olmadığını açıklamış ve Necdet Yılmaz, mevcut başkan Himmet Yavaş‘ın büyük destek verdiği Birlik Dayanışma grubunda yer aldığını duyurmuştu. Mali Müşavir ve serbest Muhasebeci Aykut Yıldırım Gruptan ayrılışını sosyal medya üzerinden yaptığı şu açıklama ile duyurdu. “Değerli Meslektaşlarım, Gördüğüm lüzum üzerine Birlik Dayanışma Grubundan ayrılmış bulunmaktayım. Seçime katılacak tüm gruplara başarılar temenni ediyor, hayırlı cumalar diliyorum. Meslek Camiamıza Saygı ile duyurulur. “

Mali Müşavir Aykut Yıldırım‘ın gruptan ayrılmasının ardından Grup adayları arasından herhangi bir açıklama gelmemesi dikkat çekti. İsminin açıklanmasın istemeyen bir Mali Müşavir, Yıldırım’ın bağımsız aday olması halinde büyük destek göreceğini iddia etti.

Bir önceki haberimiz olan DENİZLİ'DE ENGELLİLER ASKERLİK HEYECANINI YAŞADI başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları https://haberlerdenizli.com tarafımıza aittir, haberleri kopyalamayınız.

neque. Donec justo fringilla ultricies tristique facilisis vulputate, accumsan velit, non dapibus