BULDAN'DA İŞLENEN CİNAYET TV PROGRAMINDA ORTAYA ÇIKTI - Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.comDenizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

22 Eylül 2020 - 03:12

BULDAN’DA İŞLENEN CİNAYET TV PROGRAMINDA ORTAYA ÇIKTI

Denizli’nin Buldan ilçesinde 5 yıl önce bir cinayete kurban giden Veli Taşdöğen’i, karısının sevgilisinin öldürdüğü bir tv programında ortaya çıktı.

BULDAN’DA İŞLENEN CİNAYET TV PROGRAMINDA ORTAYA ÇIKTI
Son Güncelleme :

14 Ekim 2019 - 23:03

Denizli’nin Buldan İlçesi Doğanköy Mahallesinde 2014 yılında öldürülen Veli Taşdöğen cinayeti ile ilgili şok edici bir gelişme yaşandı. Cinayetin üzerinden 5 sene sonra Ayşe Taşdöğen’in sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Veli Taşdöğen 2014 yılında faili meçhul bir cinayete kurban gitmişti. İşlenen cinayetin sır perdesi aralandı. Star tv’de yayınlanan bir programda Ayşe Taşdöğen’in çelişkili ifadeler vermesi üzerine polis tarafından tekrar ifadesi alınmak üzere merkeze alındı. Veli Taşdöğen’in eşi Ayşe Taşdöğen’in çok rahat verdiği cevaplardan şüphelenen programda ki hukuk danışmanı bu durumun şüpheli olduğunu bildirdi.

KATİL YAKIN ARKADAŞI ÇIKTI

Dosyanın üzerinde gizlilik kararı bulunmasından dolayı pek çok şey açıklanmazken Arif T. İsimli şahsın Veli Taşdöğen’in eşi Ayşe Taşdöğen ile gizli bir ilişki yürüttükleri öğrenildi. Arif T. Adlı şahsın cinayete kurban giden Veli Taşdöğen’in yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

ARİF T. TUTUKLANDI

Denizli İl Jandarma Komutanlığı yayında söylenilen şeyler üzerinden yola çıkarak özel bir çalışma başlattı. Ölen Veli Taşdöğen’in babası Mehmet Taşdöğen oğlunu öldüren kişinin bulunması için ne gerekiyorsa yapılmasını istedi. Acılı baba dikkatleri Arif T.’ye çekti.
Cinayete kurban giden Taşdöğen’in eşi Ayşe Taşdöğen ifadeye çağrıldıktan sonra çelişkili ifadeleri nedeniyle tutuklandı. Programda ismi geçen ama katılmak istemeyen Arif T. İfadesinin üzerine tutuklandı.

Veli Taşdöğen Nasıl Öldürüldü

Veli Taşdöğen sabah saatlerinde Doğanköy Mahallesinde ki tarlasını sulamak için gitti. Eşi ve çocukları arabada bekleyen adam suyu açmak için gittiği kuyunun başında vuruldu. Üzerine birkaç el ateş edilen Taşdöğen doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Veli Taşdöğen’in ölmeden 2 ay önce tekrar silahlı saldırıya uğradığında yaralı olarak kurtulmuştu.

elit. leo amet, mattis ante. Phasellus