Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

BULDAN’DA NİHAT HATİPOĞLU’NA YOĞUN İLGİ

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Buldan’da düzenlenen bir etkinliğe konuşmacı olarak katıldı.

BULDAN’DA NİHAT HATİPOĞLU’NA YOĞUN İLGİ
21 Ekim 2019 - 10:59

Buldan Belediyesi’nin düzenlediği konferansa katılan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Buldanlıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikler kadınlar ve çocukların oluşturduğu yüzlerce katılımca Hatipoğlu ile fotoğraf çektirip sohbet etme fırsatı buldu.

Buldan Belediyesi “El-Emin” “Herşey O’nu Anlamak ve Anlatmak” konulu konferans düzenledi. Buldan Güzelleştirme Düğün Salonu’nda yapılan konferansa Buldanlılar yoğun ilgi gösterdi. Hatipoğlu Peygamber Efendimizin “El-Emin” sıfatını kendine has yorumuyla anlattı. Katılanlar Nihat Hatipoğlu’nun sohbetini pür dikkat dinledi.

buldan nihat hatipogu - BULDAN'DA NİHAT HATİPOĞLU'NA YOĞUN İLGİ

OT BİTER GİBİ HOCA BİTİYOR

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu son zamanlarda kendini rahatsız eden bir detaya yer verdi. Ot biter gibi hoca bitiyor diyen Hatipoğlu, “Hz. Muhammed’isz, peygambersiz bir din oluşturmak istiyorlar. İbrahim Dini projesini haya geçirmeye çalışıyorlar. İsa’sız, Musa’sız bir din projesi bu. Dini kimden öğrendiğinize dikkat edin. Bu dış güçlerin bir oryantasyonu. İnanmayın, Siz Diyanet’e güvenin. Diyanet’in çizgisi Kur-an ve sünnettir. Bu çizgiden ayrılmayalım. Amacım Türk milleti Hz. Muhammet ile kucaklaşsın. Bu yüzden en ücra köşelere gidip Hz. Peygamberi anlatıyorum. Amacımıza ulaşıyoruz. Çok şükür tek eksiğimiz O’nun ahlakına sahip olmak kaldı.” diye konuştu.

buldan nihat hatipogu 2 - BULDAN'DA NİHAT HATİPOĞLU'NA YOĞUN İLGİ

Programını bitiren Hatipoğlu ile fotoğraf çektirmek isteyen dinleyiciler adeta birbiriyle yarıştı. Konferans sonrası Buldan Belediye Başkan Vekili Hamdi Taşdelen, Hatipoğlu’na Buldan dokuması ürünlerden hediye etti. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik şehir dışı programı nedeniyle etkinliğe katılamadı.

Bir önceki haberi ALİ ÇETİN'DEN AÇIK TEHDİT okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

Donec venenatis, libero lectus ut ipsum