Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

BULDAN’DA ÜCRETSİZ KURSLAR AÇILIYOR

Buldan Belediyesi’nin, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte ücretsiz olarak düzenlediği Kültür-Sanat ve Spor Okulu için kayıtlar devam ediyor.

BULDAN’DA ÜCRETSİZ KURSLAR AÇILIYOR
25 Haziran 2019 - 18:07

Kültür Sanat ve Spor Okulu bünyesinde açılacak olan kurslar yıl boyunca devam edecek.

Buldan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün her yıl açtığı ve yıl boyunca devam eden ücretsiz bağlama, gitar, tiyatro ve drama kursları devam ediyor. Çocukları ve Buldanlıları sporu ve sanatı sevdirmek amacıyla Buldan Belediyesi’nin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte ücretsiz olarak açtığı kültür, sanat ve spor kurslar için başvurular başladı.

Etkinliklere katılmak isteyen öğrencilerin başvuru formlarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ait spor salonundan temin edebileceklerinin belirtildiği açıklamada, “ Buldan Belediyesi’nin bağlama, gitar, tiyatro ve drama etkinliklerine katılmak isteyenler, başvuru formlarını spor salonu görevli personelimizden temin edilebilir ve kayıtlarını yaptırılabilirler” denildi.
Buldan Belediye tarafından ücretsiz olarak açılacak olan kültür-sanat kursları yıl boyunca devam edecek.

13 Farklı Dalda Yaz Okulu Açılacak

Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 13 dalda spor yaz okulu açılıyor. Karate, voleybol, tenis, basketbol, yüzme, halk oyunları, hentbol, masa tenisi, futbol, jimnastik, pilates ve POMEM ve BESYO hazırlık kursları için başvuruların da devam ettiği öğrenildi.

Bir önceki haberimiz olan YILSONU KONSERLERİNDE ÇOCUKLARIN BÜYÜK GÖSTERİSİ başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları https://haberlerdenizli.com tarafımıza aittir, haberleri kopyalamayınız.

vulputate, elit. felis risus sit sem,