Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

CAFER BİRTÜRK’TEN OSMAN ZOLAN’A “SONUNA KADAR YANINDAYIZ”

Denizli MHP İl Başkanı Cafer Birtürk Alparslan Türkeş’in isminin bir bulvara verilmesinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkürlerini yazılı bir açıklamayla iletti.

CAFER BİRTÜRK’TEN OSMAN ZOLAN’A “SONUNA KADAR YANINDAYIZ”
16 Ekim 2019 - 13:02

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Alparslan Türkeş’in Denizli’de bir bulvara verilmesinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkürlerini iletti.

Önceki gün Büyükşehir Belediye Meclisi’nden çıkan bir kararla Albayrak Meydanı’ndan Üçler Bulvarına bağlanan güzergaha Alparslan Türkeş’in ismi verildi. Türk siyasetininde önemli bir yer tutan merhum Alparslan Türkeş’in isminin bir bulvara verilmesi Denizli’de yaşayan ülkücü camiayı çok sevindirdi.

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkürlerini ileten Birtürk, “Seçim öncesi bu fikri iletmiştik. Sağolsun kendileri seçim öncesi böyle büyük bir liderin ismi polemik konusu olacağından seçimden sonra ele alınacağını iletmişti. Bizde uygun bulduk ve seçimlerde bunu hiç konuşmadık. Geçen süreçte bu konu Sayın Zolan’ın önderliğinde sonuçlanmış oldu. Bu konunun meclise gelmesinde ve kararın oy birliği ile alınmasında emeği geçen başta Sayın Osman Zolan olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Seçimlerde olduğu gibi bundan sonra da Osman Zolan başkanımızın sonuna kadar yanında yer alacağız.” dedi.

Bir önceki haberi PAMUKKALE ZABITASI OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

ipsum efficitur. commodo ut vel, Nullam mi, id ut id,