Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

ÇAMELİ BAŞKAN ARSLAN’I BAĞRINA BASIYOR

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, mahalle gezilerine hız kesmeden devam ediyor.

ÇAMELİ BAŞKAN ARSLAN’I BAĞRINA BASIYOR
08 Şubat 2019 - 10:59

Yoğun tempo halinde çalışan ve Halkı kucaklayan Başkan Arslan, “Mahalle Ziyaretlerimizde Mahallelerimizdeki esnaflarımızla da yoğun teveccühüyle karşılaşmak bizleri ziyadesiyle memnun etti. Gönül belediyeciliği düsturuyla çıktığımız bu yolda, Çameli’de çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve girmediğimiz gönül kalmayacak. İlerleyen günlerde projelerimizi kamuoyuyla paylaşıp, kapı kapı vatandaşlarımıza yapacağımız projelerimizi anlatacağız” dedi.

Çameli’nin Her Bölgesinde Bir Eserimiz Var

Gönül Belediyeciliği düsturuyla mahalle gezilerine çıkan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, bu kapsamda Belevi, İmamlar ve Ayvacık mahallelerini ziyaret etti. Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, “2014 yılından bu yana ilçe merkezi ve mahallelere birçok yatırım ve hizmette bulunduk. Biz göreve geldiğimizde imkanlarını kullanamayan bir belediyemiz, hizmetten mahrum kalmış 28 mahallemiz bulunuyordu. Büyükşehirimizin, hükümetimizin de desteği ile hem şehir merkezimize hem de Mahallerimizde hizmet ettik. Projelerimizi gerçekleştirdik, onlarca eser kazandırdık. Gece-gündüz durmaksızın Çameli’nin 100 yıl sonrasını da düşünerek yatırımlarımızı gerçekleştirdik ve devam ediyoruz. Bugün Çameli’nin her bölgesinde en az bir eserimiz, bir projemiz var. Bu anlamda Mahallelerimizi kenara itmedik, kırsal kesimi de hizmet anlayışımızın merkezine koyduk.

Arslan, “Sizlerle İstişare Edeceğiz”

Bugüne kadar siyasi görüş ayrımı yapmaksızın kapımızı herkese açık tuttuk. Çameli’ne hizmette bulunduysak sizlerin de desteği ile yaptık. Bu hizmetlerimize devam edebilmek için sizlerin önce duasına, sonra da desteğine talibiz. Önümüzdeki günlerde birkaç defa daha buraya geleceğim. Elimdeki notlarla birlikte sizlerle istişare edeceğiz. Sizler için öncelikler nelerse onları hayata geçireceğiz.

Bugün Çameli’nin her bölgesinde en az bir eserimiz, bir projemiz var. Bu anlamda köylerimizi de kenara itmedik, kırsal kesimi de hizmet anlayışımızın merkezine koyduk. Çamelinin merkezinde ne varsa, en ücra mahallesinde de o olsun istiyoruz. Mahallelerimize her zaman sahip çıktık, her sorunları ile yakından ilgilendik” şeklinde konuştu.

Muhtarlardan Başkan Arslan’a Teşekkür

Çameli Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Cengiz Arslan, Belevi, İmamlar ve Ayvacık mahalleleri ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belevi Mahalle Muhtarı Talip Kandemir, İmamlar Mahalle Muhtarı Ramazan Ongun ve Ayvacık Mahalle Muhtarı Zekeriya Acar “Mahallemize yapılan hizmetler için çok teşekkür ederiz” dedi. Belevi Mahalle Muhtarı Kandemir Başkan Arslan’a teşekkür ederek, belediyeden istedikleri taleplerin en kısa zamanda çözüme kavuştuğunu belirtti.

Bir önceki haberimiz olan SUBAŞIOĞLU VE BAŞER'DEN SKM AÇILIŞINA DAVET başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları https://haberlerdenizli.com tarafımıza aittir, haberleri kopyalamayınız.

consequat. nec Lorem ut lectus ut