Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

Cengiz Arslan; “Kurban bayramınızı kutlar, sağlıklı sıhhatli bayramlar dilerim”

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan , Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm hemşehrilerinin bayramını kutlayarak, korona virüsten dolayı tedbirli davranmalarını istedi.

Cengiz Arslan; “Kurban bayramınızı kutlar, sağlıklı sıhhatli bayramlar dilerim”
30 Temmuz 2020 - 18:55

Başkan Arslan mesajında, “İslam alemi olarak bir Kurban Bayramı’na daha kavuşuyor olmanın manevi hazzı ve mutluluğu içerisindeyiz. Yardımlaşma ve dayanışma gibi duyguların yoğun olarak yaşandığı bayramlar aynı zamanda bizler için önemli fırsatlardır.

COVID19 salgını dolayısıyla bu bayramda kalabalık bayramlaşma törenleri yapamayacağız. Kendimizin, sevdiklerimizin ve tüm insanların sağlığı için pandemi ile ilgili tedbirlere dikkat ederek bayram sevincini doya doya yaşamanın gayreti içerisinde olalım Çameli’li hemşerilerimden Kurban Bayramında tedbiri elden bırakmamalarını istiyorum. Gerek kurban kesimi sırasında gerekse sonrasındaki aile ziyaretlerinde sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum. Çünkü korona virüs tehdidi hala yakınımızda. Virüsten korunmak için bu kuralla uyulması şart. Böyle istenmeyen bir ortamda da olsa, tüm İslam aleminin ve Çameli’li hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve sıhhatler diliyorum. ifadelerini kullandı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

pulvinar vel, Nullam mi, Praesent venenatis sit lectus at eget eleifend consequat.