Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ İYİ PARTİ’DE HASAN AKGÜN YENİDEN GÖREVDE

Denizli İyi Parti’de istifaların ardından boşalan il başkanlığına yeniden Hasan Akgün getirildi.

DENİZLİ İYİ PARTİ’DE HASAN AKGÜN YENİDEN GÖREVDE
03 Eylül 2019 - 17:44

Denizli İyi Parti‘de istifaların ardından boşalan il başkanlığına yeniden Hasan Akgün getirildi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Pamukkale İlçesi Belediye Başkan Adaylığı için istifa eden Hasan Akgün, Ankara’ya giderek yeni görevini devraldı. Yeniden il başkanı olarak yetkilendirilen Hasan Akgün, İyi Parti’nin kuruluşundan bu yana partide etkin ve özverili bir görev yürütüyor. Denizli İYİ Parti milletvekili Yasin Öztürk ile koordineli çalışan ve iyi anlaşan Akgün, il başkanlığı için gösterilen tek isim oldu.

Akgün, 3 Ağustosta olağanüstü kurultaya giden İYİ Parti’de G.İ.K. adaylığını koymuştu. Yerel seçimler öncesi Pamukkale ilçesinden belediye başkan adayı olmak için istifa ettiği başkanlık makamına tekrardan getirilen Akgün, çalışmalara hemen başlayarak yönetimi tekrardan yapılandıracak.

Eskiden çalıştığı yönetimle tekrardan temas haline geçtiği belirtilen Hasan Akgün’ün Denizli’ye dönmesi bekleniyor.

Hasan Akgün ilk açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı.
İşte o açıklama; Bana güvenen, bana inanan ve desteklerini esirgemeyerek, şahsıma İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı görevini layık gören, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ve Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a teşekkür ederim. 
Bugüne kadar İYİ Partimiz için çalışan, emek veren her arkadaşımıza da verdikleri emek nedeniyle teşekkürü bir borç bilirim. 
Partimizi Denizli’de en üst seviyeye çıkaracak, yeni il yönetimini oluşturmak için çalışmalara başlayacağım. Bugünden itibaren “Nerede Kalmıştık” deyip, herkesi dinleyerek, liyakate dayalı, birleştirici bir İl Başkanı olmak için, var gücümle çalışacağım. Birlikte yapacağımız çok işimiz var.
Başaracağız, başaracağız, başaracağız.”

Bir önceki haberi VEKİL BASKI KURDU, İYİ PARTİ İL YÖNETİMİNDEN İSTİFA GELDİ okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

consectetur ut libero Donec justo mi, Nullam sit sem, ut