Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

Denizli koronavirüs verileri açıklandı

Denizli’de (covid-19) koronavirüs hasta sayısı ve verileri açıklandı. Kaç kişide koronavirüs görüldü, kaç kişi hayatını kaybetti? Kaç kişi yoğun bakımda. Detaylar haberimizde..

Denizli koronavirüs verileri açıklandı
24 Haziran 2020 - 1:40

Tüm Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle vaka sayıları her geçen gün açıklanıyor. Koronavirüse yakalanan hasta sayısı, iyileşen sayısı, hayatını kaybedenlerin sayı verileri her gün Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanmaya devam ediyor.

Peki Denizli’de kaç vaka var? Denizli’de kaç kişi hayatını kaybetti? Denizli’de yoğun bakımda olan hasta sayısı kaç? Bugüne kadar hiç açıklanmadı.

Bugün ilk kez Denizli’nin koronavirüs verileri açıklandı. Bugüne kadar 1 milyonu aşkın nüfusu olan Denizli’de toplam 742 vaka görüldü. Koronavirüs nedeniyle Denizli’de 34 kişi hayatını kaybetti.
Denizli’de Pazar günü yapılan koronavirüs testlerinin ardından 2 pozitif vaka tespit edildi. Pazartesi günü yapılan testlerde ise 7 pozitif vakaya rastlandı. Denizli’de yoğun bakımda olan hasta sayısı 2, entübe sayısı 2 olarak açıklandı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

tristique ut ut Donec efficitur. Lorem