Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ TİCARET BORSASI STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI YAPILDI

Denizli Ticaret Borsası stratejik plan çalıştayı yapıldı.

DENİZLİ TİCARET BORSASI STRATEJİK PLAN ÇALIŞTAYI YAPILDI
27 Eylül 2019 - 17:45

Denizli Ticaret Borsası yeni Stratejik Planını oluşturmak üzere dış paydaşları ile “Denizli Ticaret Borsası Stratejik Plan Çalıştayında” bir araya geldi. DTB yönetimi ve meclisinin de katılım sağlamış olduğu çalıştayda paydaşlar, Denizli’nin daha çok kalkınması için görüş ve önerilerini, DTB’den beklentilerini dile getirdi.

Denizli Ticaret Borsası 2020 – 2023 yıllarını kapsayan Stratejik Planını oluşturmak üzere dış paydaşları olan üyeleri ve kentteki resmi ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek onların görüş ve önerini dinledi. Stratejik Plan Danışmanı Mehmet Besleme’nin moderatörlüğünde gerçekleşmekte olan çalıştayda açılış konuşmasını gerçekleştiren DTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili katılımdan memnun olduğunu ifade ederek Borsanın kuruluş amacından, hizmetlerinden söz etti. Başkan Tefenlili konuşmasında “Denizli Ticaret Borsası kurulmuş olduğu 1923 senesinden itibaren Denizli’ye hizmet sunan, şehrin kalkınmasına katkıda bulunan, üyelerinin problemlerinı dinleyen ve o problemleri çözmek için gayret gösteren bir kurum haline gelmiştir. Şehrimize ve üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetin niteliğini sürekli arttırmayı hedefledik. 2016 senesinde başlayan bu sene sona erecek olan stratejik planımızda hedeflediğimiz bir amaca ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Başkan Tefenlili: “Önemli Projelere İmza Attık”

Konuşmasının devamında “2016 senesinden bu seneye kadar olan stratejik planımızda ilimiz için çok önemli projelere imza attık. Yürüttüğümüz lobicilik faaliyetlerinin yanında yeni projeleri hayata geçirdik. Bu süreçte hayvan pazarımızda iyileştirmelerimiz oldu, hem satıcıların hem de alıcıların daha rahat alış veriş yapabilmeleri için pek çok düzenleme gerçekleştirdik ve olumlu geri dönüşler aldık. Üyelerimizi ve şehrimizi yakından ilgilendiren nohut, ayçiçeği ve ceviz projeleri ile ülke çapında ses getiren önemli çalışmalar gerçekleştirdik.

Şimdi önümüzdeki 4 senede neler yapacağımızı belirlemek için sizlerin görüş ve önerilerinize ihtiyacımız var. Sizlerden gelen her fikir bizler için kıymetli ve hepsine açığız. İstiyoruz ki 2020 – 2023 yıllarını kapsayan stratejik planımızı hazırlarken sizlerin de görüşleri olsun. Borsamızın ve şehrimizin geleceğine beraber karar verelim, 4 sene sonra nerde olacağız beraber şekillendirelim. Ekonomide, tarımda, hayvancılıkta neler yapabiliriz, Borsamızdan beklentileriniz neler bunları açık açık konuşalım istiyorum. Bu çalıştaya katılarak bizlere ışık tuttuğunuz için hepinize teşekkür eder, beraber daha güzel çalışmalara imza atmayı temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Çalıştayın devamında konuşan Danışman Mehmet Besleme “Borsamızın önceki stratejik planını inceledim ve pek çok amacın gerçekleştiğini gördüm. Burada Borsamız Meclisini, Yönetimini ve Personelini özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Şimdi sizlerle beraber Borsamızın yeni stratejik planına şekil vereceğiz. Lütfen düşüncelerinizi, Borsamızın kuvvetli ve zayıf yönlerini, fırsatlarını, tehditlerini açık açık belirtin. Düşünceleriniz bize yol gösterecektir. İlginizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Çalıştay paydaşların grup çalışmasından sonra sona erdi.

Bir önceki haberi İŞİTME TARAMA TESTİ'NİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK okuyun.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

    Curabitur pulvinar ultricies tempus eget ut ipsum Praesent Phasellus mi, nunc