Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ TİCARET BORSASI’NDAN TURİB KONFERANSI

Denizli Ticaret Borsası (DTB) 2019 yılında faaliyete başlayan Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) hakkında bilgilendirme konferansı gerçekleştirecek.

DENİZLİ TİCARET BORSASI’NDAN TURİB KONFERANSI
08 Ocak 2020 - 21:00

10 Ocak 2020 Cuma günü saat 14.00’te Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan konferansta, TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Necla Küçükçolak tarafından TÜRİB’in faaliyetleri, işleyişi ve Elektronik Lisanslı Ürün Senedi (ELÜS) alım satımının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirme yapılacak.

TÜRİB konferansı hakkında açıklamalarda bulunan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili “2019 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye Ürün İhtisas Borsası ile sadece tüccarlarımız değil vatandaşlarımız da Türkiye’deki herhangi bir lisanslı depodaki ürünü Elektronik Lisanslı Ürün Senedi (ELÜS) ile internet üzerinden satın alabilir, istediği zaman ürününü satabilir. Bu açıdan TÜRİB yeni bir yatırım aracıdır. Bu kapsamda konuyla ilgili TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Necla Küçükçolak tarafından 10 Ocak Cuma günü 14.00’te bilgilendirme yapılacak. Toplantıda TÜRİB’in faaliyetleri, işleyişi ve ELÜS alım satımının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirmeler olacak. Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan bilgilendirme konferansına TÜRİB’e ilgi duyan tüm tüccar ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Bir önceki haberi BAŞKAN ÖRKİ HER AYIN İLK ÇARŞAMBASI HALKLA BULUŞUYOR okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

Lorem id, facilisis dictum quis dolor massa sed nec Donec justo vel,