Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ’DE 55 YAŞINDAKİ KADIN ÖLÜ OLARAK BULUNDU

DENİZLİ’DE 55 YAŞINDAKİ KADIN ÖLÜ OLARAK BULUNDU
04 Haziran 2020 - 21:47

Denizli’nin Güney ilçesinde kayıp olarak aranan 55 yaşındaki Hatice Batmaz, 11 saat sonra ölü olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Denizli’nin Güney ilçesinde 55 yaşındaki Hatice Batmaz isimli kadın evden çıktı. Evden çıktıktan sonra 55 yaşındaki kadın’dan bir türlü haber alınamadı. Ailesi durumu hemen ekiplere bildirdi. Kısa sürede Polis ve jandarma ekipleri ilçe içerisinde arama çalışmaları başlattı. İlçe içerisinde yapılan arama çalışmalarından netice alınmaması üzerine arama kurtarma ekiplerinden çevre araması başlatmak üzere destek istenildi. Kendilerine gelen çağrı üzerine harekete geçen ekipler kapsamlı bir şekilde arama kurtarma çalışması başlattı.

Yapılan arama kurtarma çalışmalarına çok sayıda ekip katıldı. Akşamüzeri başlanan arama kurtarma çalışmaları havanın kararmasının ardından devam etti.

Devam eden arama kurtarma çalışmalarında kadının cansız bedeni Güney şelalesi karşısında bulunan göletin kenarında bulunmasıyla son buldu. Kadının ölümünün nedenini intihar mı yoksa farklı bir şeyden mi olduğu ise yapılan otopsi sonucunda belli olacak.

55 yaşındaki Hatice Batmaz’ın kanser ve şeker hastası olduğu belirtilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

id id fringilla diam venenatis eleifend