DENİZLİ'DE BUGÜN O YOLLAR KAPALI OLACAK - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

DENİZLİ’DE BUGÜN O YOLLAR KAPALI OLACAK

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Denizli’ye geliyor. Geçtiği yolların tümü kapalı olacak.

DENİZLİ’DE BUGÜN O YOLLAR KAPALI OLACAK
305
21 Şubat 2019 - 11:19

Denizli bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine sahne olacak. Saat 13:30’da Denizlili vatandaşlara hitap edecek olan Erdoğan’ın yapacağı miting nedeniyle, yollar kapalı olacak. 29 Ekim Bulvarı ve Özay Gönlüm Meydanı’na çıkan tüm yollar trafiğe kapalı olacak.

Denizli, bugün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. Erdoğan, 29 Ekim Bulvarında Özay Gönlüm Meydanında halka hitap edecek. Saat 13.30’da başlaması planlanan miting için bugün bazı yollar trafiğe kapalı olacak. İşte o yollar: 29 Ekim Bulvarı: Fatih Caddesi’nde başlayarak 438 ve 1852 Sokak kavşaklarında bulunan trafik ışıklarına kadar. Burası sabah saatlerinde trafiğe kapatılacak. Fatih Caddesi: Esma Hatun Cami kavşağından Akkonak Parkı kavşağına kadarki kısım.

Bir önceki haberimiz olan ŞENİZ DOĞAN TALEPLERİ TEK TEK NOT ALIYOR başlıklı haberimiz Aday ve haberlerdenizli hakkında bilgiler verilmektedir.


Emre Kaygın

Emre Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.