Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ’DE CUMA NAMAZI KILINACAK CAMİLER

Denizli’de Cuma namazı kılınacak camiler belli oldu. işte ayrıntılar..

DENİZLİ’DE CUMA NAMAZI KILINACAK CAMİLER
28 Mayıs 2020 - 17:53

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan normalleşme kapsamında, 29 Mayıs günü Cuma namazıyla birlikte Valilikler ve Müftülükler tarafından belirlenen, şartlara uygun olarak camilerin ibadete açılacağını söylemişti. Denizli’de 29 Mayıs Cuma günü namaz kılınacak camiler açıklandı. İşte Denizli ve Tüm ilçelerde ki namaz kılınacak o camiler.

Koronavirüs salgını nedeniyle geçici olarak ibadete kapatılan camiler uzun bir aradan sonra 29 Mayıs Cuma günü ve ondan sonraki tarihlerde kılınacak Cuma namazı Denizli’de yeniden belirlendi ve vatandaşların namazlarını kılabilecek alanlar belli oldu.

Buna göre, Merkezefendi ilçesinde 36 cami’de; Pamukkale ilçesinde toplam 56 cami’de 29 Mayıs Cuma günü Cuma namazı kılınacak. İlçelerde ise belirlenen kurallar çerçevesinde muhtarlar ve imam hatipler tarafından müftülükle koordine edilmek suretiyle namaz kılmaya uygun yerler tespit edilerek Cuma namazı kılınabilecek.

DENİZLİ’DE CUMA NAMAZI KILINACAK OLAN CAMİLERİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

https://webdosyasp.diyanet.gov.tr/muftuluk/UserFiles/denizli/UserFiles/Files/29%20may%C4%B1s%20Cuma%20Namaz%C4%B1%20K%C4%B1l%C4%B1nacak%20Yerler_b8e985c3-2e34-4973-ab91-4aa1fed3a961.pdf

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

elementum sem, accumsan ultricies consectetur ut Lorem odio dictum Aliquam sed Praesent