Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ’DE DOLU YAĞIŞI ETKİLİ OLDU!

Denizli bugün, Şehir merkezinde etkili olan yağış ilçelerde dolu olarak seyretti.

DENİZLİ’DE DOLU YAĞIŞI ETKİLİ OLDU!
26 Mayıs 2020 - 20:01

Denizli’de düşen sıcaklıkların ardından bugün sağanak yağış ve yer yer dolu yağışı etkili oldu. Çal ve Baklan ilçelerinde etkili olan dolu yağışı tarladaki mahsullere büyük zarar verdi.

Denizli bugün, Şehir merkezinde etkili olan yağış ilçelerde dolu olarak seyretti. Çal ve Baklan ilçelerinde etkisi gösteren dolu yağışı çiftçilerin tarladaki ürünlerine zarar verdi. Yoğun şekilde etkili olan dolu yağışı çiftçilere büyük zarar verirken o anlar kameralara yansıdı.

İlçelerde etkili olan dolu yağışıyla ilgili CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca çiftçilerin bu felakete karşı desteğe ihtiyacı olduğunu vurguladı. Denizli Milletvekili sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda “Çal ve Baklan ilçelerimizde bu kez çiftçilerimiz dolu felaketi ile büyük zarar gördü. Tüm çiftçilerimize yaşanan dolu felaketi nedeniyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Zararlarının giderilmesi için tüm yetkilileri acilen göreve davet ediyorum” sözlerini kullandı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

dolor libero libero. eget leo leo. Nullam venenatis, id ut