DENİZLİ'DE KAYIP TEKSTİLCİ BAKIN NASIL BULUNDU - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

DENİZLİ’DE KAYIP TEKSTİLCİ BAKIN NASIL BULUNDU

Denizli’nin Sarayköy İlçesi Duacılı Mahallesi’nde, tekstil fabrikalarında fason işi yapan Onur Uzunel kayıplara karışmıştı. Polis devriye gezerken Uzunel’i yalınayak halde yolda buldu.

DENİZLİ’DE KAYIP TEKSTİLCİ BAKIN NASIL BULUNDU
679
15 Mayıs 2019 - 12:49

Denizli’nin Sarayköy İlçesi Duacılı Mahallesi’nde, tekstil atölyelerinde fason işi yapan Onur Uzunel kayıplara karışmıştı. Polis devriye gezerken Uzunel’i yalınayak halde yolda buldu.

Sarayköy Duacılı Mahallesinde tekstil işi ile uğraşan 30 yaşındaki Onur Uzunel, gittiği bir iş görüşmesinin ardından kendisinden haber alınamaması üzerine ailesi Jandarmaya giderek kayıp başvurusunda bulundu. Babadağ İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Babadağ Jandarma Komutanlığı iş birliği ile sürdürülen çalışmalar titizle devam ederken önce Uzunel’e ait otomobil, cep telefonu ve cüzdan bulundu. Babadağ Kelleci mevkiinde kırsal bir alanda devriye dolaşan polis ekipleri Onur Uzunel’i yalınayak bir şekilde bulundu. Kayıp tekstilci alınan bilgilere göre tanımadığı şahıslar tarafından kaçırıldığını iddia etti. Uzunel, Gbt sorgulamasının ardından gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildi.

Kaynak saraykoy.com.tr

Bir önceki haberimiz olan DENİZLİ'DE 32 YAŞINDAKİ KADIN KANSERE YENİK DÜŞTÜ başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.