Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

DENİZLİ’DE SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI BAŞLADI

Denizli dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırladı. Tüm Türkiye ise Kılıçdaroğlu’nu değil açtığı parkı konuştu. Ak Parti bizim dedi, CHP kurmayları cevap verdi. İşte yaşananlar..

DENİZLİ’DE SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI BAŞLADI
18 Eylül 2019 - 15:00

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli’de 17 Eylül Salı günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırladı. Genel Başkan’ın Denizli’ye gelişiyle isim değişikliği yapılan Kazım Arslan parkının açılışı yapıldı.

Tartışmanın fitilini ateşleyen olay dün twitter’da #hazırakonanchp tag’i, trend topic oldu. Denizli Ak Parti Milletvekilleri ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da twit attığı konu hakkında Cumhuriyet Halk Partisi kurmayları da boş durmadı.

osman zolan twitter - DENİZLİ'DE SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI BAŞLADI
İşte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın attığı o tweet..

Karşılıklı sosyal medya atışmalarını başlatan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanına cevap veren CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker çok konuşulacak bir tweet attı.

“Açılış”ile”İsim Koyma” arasındaki farkı bilmemenizi, koltuk sevdasından başka bir şey bilmemenize veriyoruz. CHP ile uğraşacağınıza şu verdiğiniz yüzlerce proje sözünüzü hatırlamanızı tavsiye ederim. Çünkü biz geliyoruz. Birer birer koltuklarınızı kaybedeceksiniz.

tolga varliker tweet 2 - DENİZLİ'DE SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI BAŞLADI

CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker yoğun eleştirilere bugün attığı bir tweetle yanıt verdi. Belediye’nin borcuna konu olan haber görseli ile yanıt verdi.

İşte o tweet;

tolga varliker tweet - DENİZLİ'DE SOSYAL MEDYA SAVAŞLARI BAŞLADI

‘Annelik doğurmakla değil bakmakla olur.” İşte borçlarınızdan dolayı ilçelere devredilen bu parklara da bakamadınız. Biz de sahip çıktık, güzelleştirdik ve vekilimizin adını verdik. Her şeyi “sizin” sanmanızın bir sınırı yok. Sakin olun”. @ekrembaser_@osmanzolan

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tolga Varlıker’in attığı tweetlere karşılık vermedi.

Denizli’de tarafların sosyal medya’dan karşılıklı atışmasına bir çok vatandaşta tweetleri ile destek verdi. Tartışmanın nereye uzanacağı ve konunun nereye varacağını taraflar belirleyecek.

Bir önceki haberi TWİTTER’DA GÜNDEM ‘HAZIRA KONUCU CHP’ okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

fringilla Curabitur efficitur. Aenean vulputate, nec neque. tempus ut ut consectetur commodo