DENİZLİ'DE VAHŞET! DARBEDİLMİŞ VE ÜZERİNDE İZMARİT SÖNDÜRÜLMÜŞ - Denizli Haber

27 Mart 2023 - 10:36

DENİZLİ’DE VAHŞET! DARBEDİLMİŞ VE ÜZERİNDE İZMARİT SÖNDÜRÜLMÜŞ

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Cumhuriyet mahallesinde 21 aylık bebek ölü bulundu. Vücudunda sigara yanıkları ve darp izleri olan bebeğin şüpheli ölümü ile ilgili soruşturma başlatıldı.

DENİZLİ’DE VAHŞET! DARBEDİLMİŞ VE ÜZERİNDE İZMARİT SÖNDÜRÜLMÜŞ
Son Güncelleme :

27 Ocak 2023 - 0:29

Edinilen bilgilere göre, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen olayda evde bir erkek bebek cesedi bulundu. Yaşları küçük olan 2 çocuğun çıkardığı seslerden şüphelenen mahalle sakinleri gerçeği asayiş ekipleri gelince öğrendi. Olay yerine giden ekipler, müstakil evin içine girdiğinde bir bebeğin hareketsiz yattığını belirledi. Bölgeye sevk edilen sağlık görevlileri 1 yıl 9 aylık olan Murat Aslan Kılıç’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Şüpheli ölümün ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi yönlendirildi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri evde hummalı bir çalışma gerçekleştirirken, evde bulunan 2 çocuk koruma altına alındı. Bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Ekipler uzun saatler boyunca evdeki her bir noktayı teker teker incelerken, 21 aylık Murat’ın vücudunda darp ve izmarit izleri olduğu ortaya çıktı.

Hayatını kaybeden bebeğin babasının cezaevinde olduğunun öğrenildiği olayda, kendisinden haber alınmayan anneye ulaşılması için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.