DENİZLİ'NİN KÜTÜPHANE ÖZLEMİNİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GİDERDİ - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

DENİZLİ’NİN KÜTÜPHANE ÖZLEMİNİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GİDERDİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi’nde yapımı tamamlanarak yoğun bir katılım ile açılışı gerçekleştirilen Merkez Kütüphane’yi 2 günde 10 bin kişi ziyaret etti.

DENİZLİ’NİN KÜTÜPHANE ÖZLEMİNİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ GİDERDİ
130
12 Mart 2019 - 16:13

Denizlililer, uzun zamandır ihtiyaç duydukları kütüphanenin şehre kazandırılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye vizyon proje kazandırmaya devam ediyor. Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen Sign Of The City Awards organizasyonunda Altın Kelebek ödülü alan Merkez Kütüphane geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılım ile hizmete girdi. Adalet Mahallesi’nde farklı mimarisi ve iç dekorasyonuyla dikkat çeken Merkez Kütüphane, adeta Denizlililerin ilgi odağı oldu. Denizli’ye kütüphane kazandırılmasından dolayı memnuniyet duyan vatandaşlar, Merkez Kütüphane’ye akın etti. Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphane, hizmete girdikten sonra 2 gün içerisinde 10 bin Denizliliyi ağırladı.

Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphane “Avrupa Standartlarında”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Okuyan, araştıran, meraklı bir nesil yetiştirmek üzere Merkez Kütüphanemizi ilçemize kazandırdık. 28 günde 28 bin vatandaşımız Merkez Kütüphanemize üye oldu. 9 Mart Cumartesi günü kütüphanemizin açılışına Merkezefendililer, Denizlililer yoğun bir katılım sağladı. Merkezefendi’nin, Denizli’nin modern, Avrupa standartlarında bir kütüphaneye ihtiyacı vardı. Merkezefendi Belediyesi olarak, bu ihtiyacı karşılamış durumdayız. Artık sıra, vatandaşlarımızda. Bu ülkenin değerlerinin yer aldığı, birbirinden önemli kitapların olduğu bu kütüphanemiz geleceğimize ışık tutacak” dedi.

Bir önceki haberimiz olan BAŞKAN ZOLAN'DAN MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA MESAJI başlıklı haberimiz 12 Mart İstiklal Marşı, denizli haber ve haberlerdenizli hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.