EKREM İMAMOĞLU'NA DENİZLİ'DEN DESTEK - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

EKREM İMAMOĞLU’NA DENİZLİ’DEN DESTEK

Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ve Teoman Sancar, İstanbul’da oy nöbetine devam ediyor.

EKREM İMAMOĞLU’NA DENİZLİ’DEN DESTEK
1.596
11 Nisan 2019 - 16:27

Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ve Teoman Sancar, İstanbul’da oy nöbetine devam ediyor. Milletvekilleri, CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’na Denizli’den destek götürdü.

31 Mart yerel seçimlerinde kesin olmayan sonuçlarla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını CHP adayı Ekrem İmamoğlu kazandı. AA tarafından açıklanan verilerin ardından Ak Parti önce İlçe Seçim Kurullarına ardından İl Seçim Kuruluna son olarak da Yüksek Seçim Kuruluna başvurdu. İl genelinde oyların yeniden sayılma işleminde son noktaya gelindi. Geçen günlerde 81 il başkanın İstanbul için ortak basın açıklaması yaptığı İstanbul’da vekillerin oy nöbeti devam ediyor.

CHP Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca, Kazım Arslan ve Teoman Sancar, sayımının ilk gününden itibaren dönüşümlü olarak oy nöbetini sürdürüyor.

İmamoğlu’ndan Teşekkür

Destekleri için Teşekkür eden İmamoğlu, “Demokrasinin yok sayıldığı, “kazanana kadar seçim yapalım” anlayışı ile Türkiye’ye büyük yaralar açarlar. Benim savunduğum şey ‘Ekrem İmamoğlu seçimi kazansın’ dan çok öte. Milli menfaatlerimizi, demokrasi sürecimizi koruma adına bir mücadeledir bu” diye konuştu.

Bir önceki haberimiz olan BAŞKAN ALİ ATLI'DAN KONSERE DAVET başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.