Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

EN ÇOK KİTAP OKUYANA ÖDÜL

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Belediyesi Kitap Kafe’de 2019 yılında en çok kitap okuyan okurlarla bir araya geldi. Kitap okumanın önemli olduğunu vurgulayan Başkan Örki, en çok kitap okuyan 3 üyeye de yine kitap hediye etti.

EN ÇOK KİTAP OKUYANA ÖDÜL
09 Ocak 2020 - 20:58

Pamukkale Belediyesi tarafından vatandaşların kitap okumasını teşvik etmek amacıyla açılan Kitap Kafe büyük ilgi çekmeye devam ediyor. Pamukkale Belediyesi’nin sosyal tesislerinden biri olan ve Kınıklı Mahallesi’nde yer alan Pamuk Kafe Üniversite’nin hemen yanında bulunan Kitap Kafe’de 2 bin seçkin yazardan 3 bin 700 kitap bulunuyor. 2 bin 400 üyesi olan Kitap Kafe’de 2019 yılı içinde en çok kitap okuyanlar Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile bir araya geldi.

kitap okuyana odul - EN ÇOK KİTAP OKUYANA ÖDÜL

HER KİTAP AYRI BİR DÜNYA

Kitap Kafe üyeleriyle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Başkan Örki, gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti. Kitap Kafe’nin önemli bir arşive sahip olduğunu belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Kitap okumak çok önemli bir konu. Her kitap farklı bir dünyadır. Gönülden istendikten sonra kitap okumaya her zaman fırsat bulunur. Kitap Kafe vatandaşlarımızın bir çok değerli esere ulaşabileceği bir kaynak.

kitap kafe pamukkale belediyesi - EN ÇOK KİTAP OKUYANA ÖDÜL

Bu kaynaktan faydalanan vatandaşlarımız kitap okudukça bizler çok mutlu oluyoruz. Bugün de burada 1 yılda en çok kitap okuyanlarla bir aradayız. Bizler Kitap Kafe’deki kaynakların daha da artması için gerekli olan çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugün itibariyle 2 bin 400 üyesi olan Kitap Kafe’ye üye olmaya herkesi davet ediyorum” dedi. Başkan Örki, 2019 yılında 67 kitap okuyarak üçüncü olan Mustafa Tamer Akder, 87 kitap ile ikinci olan 80 yaşındaki Cevdet Urel ve 101 kitapla birinci olan tıp fakültesi öğrencisi Umut Furkan Yılmaz’a kitap hediye etti.

Bir önceki haberi HEİMTEXTİL'İN PARLAYAN YILDIZI DENİZLİ okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

felis vulputate, elit. facilisis ipsum commodo elit.