ERGÜN ÇİFTÇİ ÇİVRİL'DE BAĞIMSIZ ADAY OLDU - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

ERGÜN ÇİFTÇİ ÇİVRİL’DE BAĞIMSIZ ADAY OLDU

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Çivril’de adaylık yarışı yeniden kızıştı.

ERGÜN ÇİFTÇİ ÇİVRİL’DE BAĞIMSIZ ADAY OLDU
229
19 Şubat 2019 - 10:31

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Çivril’de adaylık yarışı yeniden kızıştı. MHP Çivril Belediye Başkan adayı Ergün Çiftçi, “Cumhur İttifakı” kapsamında MHP’nin Çivril’de aday çıkarmama kararı almasının ardından, partisinden istifa ederek bağımsız aday olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Denizli’de yerel seçimlere kısa bir süre kala en büyük taşra ilçesi Çivril’de sürpriz yaşandı. MHP’den aday olduktan sonra ittifak kapsamında adaylığı çekilen eski MHP İlçe Başkanı Ergun Çiftçi, bağımsız Çivril Belediye Başkan adayı oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile partisinden istifa ederek bağımsız Belediye başkan adayı olduğunu duyuran Ergün Çiftçi “Halkımın Sesini Dinledim Allah Yolunuzu Açık Etsin Herşey Çivril İçin” dedi.

Ergün Çiftçinin Cumhur ittifakında Ak parti ve MHP arasında yaşanan liste sıkıntısı yüzünden istifa ettiği belirtilirken, Ergün Çiftçinin istifa sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide onlarca destek yorumu aldı.

haberlerdenizli ergunciftci facebook - ERGÜN ÇİFTÇİ ÇİVRİL'DE BAĞIMSIZ ADAY OLDU

Bir önceki haberimiz olan ŞENİZ DOĞAN, "VAKİT KAYBETMEDEN GEREKEN HİZMET VERİLECEK" başlıklı haberimiz Aday, chp merkezefendi ve denizli hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.