Eşinin yaşadığı mahallede bulunamayan Mine, otelin etrafında aranıyor - Denizli Haber

27 Mart 2023 - 10:50

Eşinin yaşadığı mahallede bulunamayan Mine, otelin etrafında aranıyor

Denizli’de eşinin yaşadığı mahallede kadavra köpekleriyle yapılan aramada bulunamayan Mine K.’yı bulmak için ekipler eşinin çalıştığı otelin etrafındaki alanlarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Eşinin yaşadığı mahallede bulunamayan Mine, otelin etrafında aranıyor
Son Güncelleme :

26 Ocak 2023 - 20:45

Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine K. ile eşi M.K. arasında yasak aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine K.’den bir daha haber alınamadı.

Geçen 5 aylık süreçte Mine K.’dan haber alamayan ailesi polis ekiplerine ve bir tv kanalına, genç kadının öldürülmüş olabileceği iddiasını yineledi. Bunun üzerineölü yada diri olarak arama çalışmalarına başlanılan Mine K.’nın kaybolmasından 1 gün sonra, kocası M.K’ye ait telefondan, bahçıvan olarak çalıştığı otelin etrafındaki bölgeden sinyal alındığı saptandı.

Geçtğimiz hafta Karahayıt Mahallesi’nde çalıştığı otelin etrafında arama çalışması yapıldı. Otelin foseptik çukurunda iş makinesiyle yapılan kazı çalışmasında, genç kadına dair bir ize rastlanılmazken, Muğla ve İzmir’den gelen kadavra köpekleriyle tekrardan arama çalışması başlatıldı. Otelde çalışmaların devam ettiği sırada kadavra köpekleriyle Pamukkale Gözler Mahallesinde koca M.K.’nin anne ve babasının evinin arkasındaki arazide arama çalışması yapıldı. Burada da ekipler herhangi bir ize rastlayamadı.

Çalışmalar kapsamında moloz ve çöp döküm alanı olarak kullanılan bölgede iş makineleriyle çalışma yapılıyor. Öte yandan gelecek olan itiraf üzerine arama çalışmalarına yön verecek olan ekipler, eşinin oturduğu mahalledeki aramalara ise olayın gidişatına göre yön verecek.