FIRINDAN ALINAN EKMEĞİN İÇİNDE SİGARA İZMARİTİ ÇIKTI! - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

FIRINDAN ALINAN EKMEĞİN İÇİNDE SİGARA İZMARİTİ ÇIKTI!

Denizli’de İddialara göre bir fırından alınan ekmeğin içinde sigara izmariti çıktı.

FIRINDAN ALINAN EKMEĞİN İÇİNDE SİGARA İZMARİTİ ÇIKTI!
521
29 Ocak 2019 - 15:42

Denizli’de bir fırından alındınan ekmeğin içinde sigara izmariti çıktığı
iddia edildi.

İddialara göre bu sabah fırından ekmek alan bir vatandaş ekmeği böldüğünde karşısına çıkan manzarayla şok oldu. Ekmeğin içinden içilmiş sigara izmariti çıktı. Olayı Sosyal medya hesabından duyuran vatandaş, “Fırından alındı Sigara izmariti çıktı” sözlerini kullandı. Sosyal medyada ortaya atılan iddiaya ekmeği üreten fırından cevap geldi. Firma müdürü, “karalama yapılıyor” dedi.

Denizli’de bir fırından alınan ekmeğin içinde sigara izmariti çıktığı iddia edildi. Sosyal medyada bir grupta paylaşılan iddia çok sayıda yorum aldı. Yorum atanlar arasında ise ekmeğin üretildiği fırının müdürü yer aldı. Müdür, yaptığı paylaşımda “Arkadaşlar merhaba firmanın müdürüyüm şimdi üzülerek bazı yorumları okuyorum. Bizim hiç bir şubemizde sigara içilmez bunu tespit eden arkadaşımız benimle irtibat kurabilir. Bizler Denizli’nin en eski fırın imalatçılarından olup hijyen kurallarına ne kadar dikkat ettiğimiz herkes tarafından takdir edilmektedir. Bazen insanları karalamak bu kadar basit olmaması lazım” dedi.

Bir önceki haberimiz olan YENİ ASKERLİK SİSTEMİ NASIL OLACAK ? başlıklı haberimiz askerlik, denizli ve denizli haber hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.