İL BAŞKANI BOZKURT'DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

İL BAŞKANI BOZKURT’DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, 14-20 Nisan Şehitler haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İL BAŞKANI BOZKURT’DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI
140
15 Nisan 2019 - 15:25

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt, 14-20 Nisan Şehitler haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi.

“Toprağı vatan yapan; Gazi ve Şehitlerimizin yiten canı,parçalanan bedeni akan kanıdır. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz olmasaydı bu güzel vatanımız,müstevlilerin elinde olacak ve bizde;başka milletlerin, birçok hürriyeti kısıtlı kullanabilen, İkinci Sınıf vatandaşı konumunda olacaktık.

Hür,her türlü eşit haklardan yararlanan başı dik, gururlu Türk vatandaşlığımızı yaşadığımız, bu güzel Vatan, şehit ve gazilerimizin, bizlere emanetidir.

Bizler; gerek İYİ Partililer, gerekse vatanını ve milletini seven vatandaşlar olarak Şehit ve Gazilerimizin bu Emanetini büyük bir özveriyle, gayretle,korumak kollamak zorundayız. Bu güzel vatanımıza, tehlike arz edecek her türlü tehtit ve harekete karşı durmanın, boynumuzun borcu olduğunu bilmeliyiz. Bizler en azından bu hususta kendimizden eminiz.
Vatanımıza sahip olmanın yanında, görevlerimizi de çok iyi biliyoruz ve gereğini de yerine getireceğimizden kimsenin endişesi olmasın.

Bu vesileyle, kanlarını ve canlarını, güzel vatanımız için seve seve veren Kahraman Şehitlerimizin emanetine, büyük bir kıskançlıkla sahip çıkacağımızı beyan ederken, Kahramanlarımıza da; gerek şahsım gerekse partim adına, sonsuz şükranlarımızı ve minnetlerimizi, hürmetle arz ederiz.”

Bir önceki haberimiz olan YSK KARARINI VERDİ DENİZLİ HONAZ'DA SEÇİMLER YENİLENECEK başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.