Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

KEMAL KILIÇDAROĞLU DENİZLİ’DE

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli ziyaretine Babadağ ilçesinden başladı. Biz dizi açılış gerçekleştiren Kılıçdaroğlu önemli mesajlara yer verdi.

KEMAL KILIÇDAROĞLU DENİZLİ’DE
17 Eylül 2019 - 12:42

CHP Genel Başkanı Denizli’ye geldi. Denizli ziyaretine Babadağ ilçesinden başlayan Kılıçdaroğlu 5 aylık kısa bir dönemde Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’nın ilçeye kazandırdığı projelerin açılışını yaptı.

CHP Lideri Denizli’nin Babadağ ilçesinde butik otel, gönül çarşısı, BSM Gençlik Merkezi, tekstil çarşısı, şehir otelinin toplu açılış törenini ve pazar yeri ve kır düğün salonunun temel atma törenini gerçekleştirdi. Kemal Kılıçardaoğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Seyit Torun, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Muğla Milletvekili Burak Erbay, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba eşlik etti.

Açılış konuşmasını yapan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, “6 aydır birlikteyiz. Liyakat ve eşitlik ilkesi ile hareket etmeye çalışıyoruz. Parti ayırt etmeksizin vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz, edeceğiz. 5 yıllık hazırladığımız projeleri 5 yıl sonunda gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız bugün bizi şereflendirdi. Ben kendilerine tüm Babadağ halkı olarak teşekkür ediyorum.” dedi.

KAPALI PAZAR YERİ KILIÇDAROĞLU TAKİBİNDE

Babadağ’a ilk gelişi olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Babadağ’da yapılacak olan pazaryeri ile alakalı müjdeyide verdi. Ali Atlı’nın maddi açıdan zorluk yaşayacağını söylediği pazar yerine Kılıçdaroğlu ‘O Pazaryeri yapılacak. Garanti veriyorum” dedi.

BAŞKANLAR HARCAMALARININ HESABINI VERECEK

Belediye Başkanı olarak seçilen Cumhuriyet Halk Partili başkanların harcadıkları her kuruşun hesabını vermek zorunda olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Ben belediye başkanlarımıza 7 ilkeden bahsettim. İlki ayrım yapılmayacak. Ayrım yapılan siyaset anlayışı eskidi. Kimse partisinden dolayı dışlanmayacak. Biz Türkiye’de hiç bir çocuğun yatağa aç girmesini istemiyoruz. Muhtaç ailelere yardım etmek belediye başkanının asli görevidir. İkincisi belediye başkanlarımıza milletin parasına harcadıkları için her kuruşun hesabını verecekler. Bu hesap vatandaşa verilmelidir. Örneğin, hastane,tünel yaptık diyorlar. Kaça yaptın diyoruz? Cevap yok. Biz bunu sorarız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını sorarız. ” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli ziyaretlerine devam ediyor. Sırasıyla önce Merkezefendi daha sonra Serinhisar, Honaz ve Bozkurt ilçelerinde devam edecek.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

ut sed velit, eleifend justo consequat. nec id