Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

MERKEZEFENDİMİZ KADIN DOSTU BİR İLÇE OLACAK

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Kadın Adayları Destekleme Derneği’nin ‘Kadın Dostu Kent Taahhütnamesi ’ni imzaladı. Başkan Doğan, “Merkezefendimiz kadın dostu bir ilçe olacak” dedi.

MERKEZEFENDİMİZ KADIN DOSTU BİR İLÇE OLACAK
09 Nisan 2019 - 11:32

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Doğan, Kadın Adayları Destekleme Derneği(KADER)’in toplumsal cinsiyet eşitliği prensibiyle oluşturduğu Kadın Dostu Kent Taahhütnamesi ’ni imzaladı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendimiz kadın dostu bir ilçe olacak. Her zaman kadınlarımızın yanındayız” dedi.

Başkan Doğan KADER’e ve Denizli Kadın Platformu Başkanı Gülnur Oymak’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Milletvekili Arslan’dan Başkan Doğan’a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve eşi Nursel Arslan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı ziyaret etti. Vekil Arslan, Başkan Doğan’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Doğan, gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten dolayı Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve eşi Nursel Arslan’a teşekkür etti.

senizdogan kitapfuari 1024x682 - MERKEZEFENDİMİZ KADIN DOSTU BİR İLÇE OLACAK

Başkan Doğan Kitap Fuarı’nda

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli 3.Kitap Fuarı’nı ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Doğan, fuarı Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ile serlikte gezdi. Stantları tek tek gezen Doğan, stant çalışanlarına kolaylıklar diledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başkan Doğan’ı tebrik eden vatandaşlar, fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

İlk Toplantı Gerçekleşti

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, birim müdürleri ile ilk toplantısını bugün gerçekleştirdi. Çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Başkan Doğan, “Müdürlerimiz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Hayırlı olsun” dedi.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

massa libero Aenean nunc efficitur. pulvinar accumsan tempus Lorem