Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

MİTİNGE ÖZEL SERVİS KALDIRILACAK

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan yarın Denizli’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için hummalı bir çalışma başlattı. 5 ayrı hareket noktasından servis kaldıracak olan CHP Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın Genel Başkan’ın gelişine özel verdiği reklamlar ve servislerin bütçesinin nereden karşılanacağı merak konusu.

MİTİNGE ÖZEL SERVİS KALDIRILACAK
16 Eylül 2019 - 17:03

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Denizli’ye gelecek olması ile birlikte Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın miting havasında geçmesini istediği açılışa özel reklamlar servis edildiği, ve 5 ayrı hareket noktasından servis kaldırılacağı öğrenildi.

31 Mart yerel seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanı olan Cumhuriyet Halk Parti’li Şeniz Doğan yarın Denizli’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, açılışı yapılacak bir proje olmaması nedeniyle 2012 yılında hizmete giren parkın adını değiştirerek tekrardan açılış yaptıracak.

Seçimlerden önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun “AK Parti mitinglere bedava adam taşıyor” açıklamaları basına yansımıştı. Dün yapılan Parti Meclisinde ise Kılıçdaroğlu PM üyelerine AK Parti hükümetinin yaptığı israf ekonomisi ile ilgili önemli bir çağrıda bulundu. PM üyelerinden her yerde bu israfı anlatmalarını istedi.

Bu açıklamaların üzerine CHP’li Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın, yarın ki açılışa özel servis kaldırması ve Genel Başkan’ın mitingine davet amacıyla yaptırdığı reklamlara binlerce lira harcaması dikkat çekti. Servis ücretlerinin ve yapılan reklamların faturalarını belediyeden mi, yoksa kendi cebinden mi ödeyeceği merak konusu.

CHP’li Belediyeye kesilen grafik tasarım ve sosyal medya ajans ücreti karşılığı olan 21.000 TL + KDV olan fatura geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı.

CHP İl başkanlığının sosyal medya hesaplarında Genel Başkanın gelişine özel herhangi bir hareket bulunmazken, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın sosyal medya hesaplarında servis hareket güzergahları yer aldı.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

Praesent porta. id diam dolor vel,