Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

O İLÇEDE OKULLAR TATİL

Denizli’nin bazı ilçelerinde yoğun kar yağışının etkisi nedeniyle okullarda eğitime ara verildi.

O İLÇEDE OKULLAR TATİL
07 Ocak 2019 - 22:51

Denizli’nin bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

Denizli’de kar yağışı geçen haftadan beridir bekleniyordu. Ardı ardına yapılan açıklamalar ve yüksek rakımlı yerlerin kar yağışı altında olması nedeniyle ulaşımda zorluklar yaşanmaya başladı, bazı köy yolları kapandı. Öğrencilerin ise aklında tek bir soru var. Okullar tatil olacak mı? Beklenen haber geldi.

Çardak, Tavas ve Çameli ilçelerinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verildi.

Honaz ve Çal ilçesinde taşımalı sistemle okula giden öğrencilere okullar tatil edildi.

Ayrıca Pamukkale İlçesinde bulunan Gözler, Uuzunpınar, Akdere ve Belen Ardıç mahallelerinde de eğitim ve öğretime ara verildi

Şu dakikalarda Cankurtaranda ulaşım güçlükle sağlanırken Denizli merkezinde de kar yağışı devam ediyor. Yaklaşık 1-2 saat daha yağması beklenen kar yarın öğleden sonra tekrar etkisini gösterecek. Belediye ekipleri ve itfaiye ekipleri olumsuz durumlar için hazır bekliyor.

Kar nedeniyle ilçe belediyeleri teyakkuza geçti ve 24 saat sistemiyle kırmızı alarm verdi. Facebook sayfamızı beğenerek güncel olarak haberleri alabilirsiniz.

Bir önceki haberi EKMEK ALMAYA GİDERKEN AYAĞI KAYDI, HAYATINI KAYBETTİ okuyun.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

odio efficitur. mi, suscipit ut commodo lectus