PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN YETİŞKİNLERE ÜCRETSİZ KURS - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN YETİŞKİNLERE ÜCRETSİZ KURS

Pamukkale Belediyesi, geçtiğimiz günlerde gençlere yönelik düzenlediği kurslara olan yoğun ilgi dolayısıyla, aynı fırsatı yetişkinlere de sunuyor.

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDEN YETİŞKİNLERE ÜCRETSİZ KURS
185
26 Haziran 2019 - 12:00

Kendilerini geliştirmek isteyen 25-45 yaş grubu yetişkinlere de Yaz Dönemi İngilizce Kursu açtıklarını ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Gençlerimize yönelik açtığımız yabancı dil kurslarına yoğun bir ilgi oldu. Neden yaş sınırlaması sorusu çok geldi. Bizlerde bu güzel projeyi, 25-45 yaş arası yetişkinlerimize de sunmak istedik” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nden 25-45 yaş arası yetişkinlere İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenecek ve yaz döneminde 2 ay sürecek olan Ücretsiz İngilizce Kursu’na başvurular başladı. 25 Haziran-30 Haziran 2019 tarihleri arasında devam edecek başvurularda 40 kişilik kontenjan dolduğunda kayıtlar sona erecek. Kurslar hafta içinde gerçekleşecek ve devam zorunluluğu bulunacak. Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri 18.00-21.00 saatleri arasında 40 kişiden oluşan sınıfa İngilizce dil eğitimi verilecek. Kurs sonunda yapılacak sınavda başarı olanlara sertifika verilecek.

“Öğrenmenin Yaşı Yoktur”

Kendini yetiştirmek isteyen her yaştan vatandaş için öğrenmenin yaşı, zamanı olmadığını dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, gençlerden sonra yetişkinlere de İngilizce öğrenme fırsatı sunduklarını söyledi. “Geleceğe bakarken sadece çocuklarımızı, gençlerimizi değil, kendini yetiştirmeye hazır tüm vatandaşlarımızı görüyoruz ve bu noktada projelerimizi hazırlıyoruz” diyen Başkan Örki, “Yetişkin grubuna giren 25-45 yaş vatandaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz ücretsiz İngilizce kurslarımıza başvurular belediyemizin www.pamukkale.bel.tr adresinden yapılabilecek. Temmuz ayında başlayacak olan kurs Ağustos ayı sonunda tamamlanacak. Kendini İngilizce ile geliştirmek isteyen vatandaşlarımızı kurslarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Bir önceki haberimiz olan BABADAĞ BELEDİYESİ DERTLERE DERMAN OLACAK başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.