Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

Piar araştırdı.. Osman Zolan listede yok, Şeniz Doğan 2’inci sırada

Piar araştırma şirketinin Denizli Büyükşehir ve ilçe belediyelerininde aralarında bulunduğu 30 büyükşehirde yaptığı ankette Osman Zolan kendine yer bulamazken, başarılı ilçe belediye başkanları arasında Şeniz Doğan ikinci oldu.

Piar araştırdı.. Osman Zolan listede yok, Şeniz Doğan 2’inci sırada
07 Haziran 2020 - 19:11

Piar araştırma şirketi en başarılı büyükşehir belediye başkanları ve büyükşehir ilçe belediye başkanları anketi yapıldı. Listede Osman Zolan yer almazken, Şeniz Doğan ikinci sırada yer aldı.

Piar araştırma şirketinin ‘en başarılı belediye başkanları’ anketinin sonuçları sosyal medyadan paylaşıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş yüzde 74 oyla ilk sırada yer alırken Ekrem İmamoğlu 5. sırada yer aldı.

Büyükşehir Belediye başkanları arasında geçtiğimiz aylarda başka bir anket şirketinin yaptığı ankette 6. sırada yer alan Zolan, piar araştırma şirketinin anketinde sıralamaya bile giremedi.

piar belediye baskanlari anketi - Piar araştırdı.. Osman Zolan listede yok, Şeniz Doğan 2'inci sırada
Piar Araştırma Şirketi En başarılı Belediye Başkanları anketi

Öte yandan Haziran 2020 büyükşehir ilçeleri memnuniyet düzeyi araştırması da yapıldı. En başarılı ilçe belediye başkanları arasında İzmit Belediye Başkanı Fatma K. Hürriyet ilk sırada yer aldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan listede kendine ikinci sırada yer buldu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan vatandaşların yüzde 70’inin memnuniyet oyunu alarak listenin ikinci sırasında yer aldı.

en basarili ilce belediye baskanlari seniz dogan - Piar araştırdı.. Osman Zolan listede yok, Şeniz Doğan 2'inci sırada
En Başarılı İlçe Belediye Başkanları sıralaması

Anket şirketi araştırmalarını “30 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında, 30 Büyükşehir ve bunlara bağlı metropol ilçelerde, 18 yaş üzeri 65,704 katılımcı ile, SMS link yönlendirmesi yöntemiyle yapılmıştır. Piar Araştırma aboneleri için yaptığımız araştırmanın hata payı +/- 2,19’dur.” diye duyurdu.

haberlerdenizli.com sitesinde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda kullanılamaz.

vulputate, adipiscing nec Praesent ipsum risus sed