Pınar Atıcı izinli geldiği Denizli'de ölü bulundu - Denizli Haber

27 Mart 2023 - 04:48

Pınar Atıcı izinli geldiği Denizli’de ölü bulundu

Görev yaptığı Nevşehir Devlet Hastanesi’nden izin alarak Denizli’ye geen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olan Pınar Atıcı, evinde ölü bulundu.

Pınar Atıcı izinli geldiği Denizli’de ölü bulundu
Son Güncelleme :

01 Şubat 2023 - 17:44

Nevşehir Devlet Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapan Pınar Atıcı, kısa süreliğine izin alarak memleketi Denizli’ye geldi. Babasıyla aynı mesleği paylaşan Atıcı’dan yakınları kısa bir süre haber alamadı.

Bir süre ulaşılamayan Atıcı’nın yaşadığı evinine giden yakınları hareketsiz olduğunu gördü. Yakınlarının ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Eve giren sağlık ekibi, yerde bulunan Atıcı’yı alarak en yakın hastaneye kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Atıcı, meslektaşlarının tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Doktorun ölüm haberi, meslektaşları ile sevenlerini yasa boğdu. Atıcı’nın daha öncesinden birkaç kez canına kıymaya çalıştığı ve kendisinin yaşamına son vermeye çalıştığı iddia edildi. Atıcı’nın cenaze namazı yarın saat 12.00’de Servergazi Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Servergazi Mezarlığına defnedilecek.