SEVİL AKTAŞ'TAN MÜJDE! ÜCRETSİZ OTOPARK GELECEK - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

SEVİL AKTAŞ’TAN MÜJDE! ÜCRETSİZ OTOPARK GELECEK

Ulus Caddesinde vatandaşlarla kucaklaşan Saadet Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, Pamukkale Belediyesinde israftan kaçınan ve üreten bir belediyecilik anlayışının olacağına vurgu yaptı.

SEVİL AKTAŞ’TAN MÜJDE! ÜCRETSİZ OTOPARK GELECEK
182
12 Mart 2019 - 15:51

Saadet Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine ilişkin yaptığı ziyaretlerde esnaf ve vatandaşların en büyük sıkıntılarının otopark olduğuna değinerek, çok sayıda şikayet aldıklarını söyledi. Aktaş, otopark sorununun çözümünü ücretsiz otoparkta buldu.

Ulus Caddesinde vatandaşlarla kucaklaşan Saadet Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, Pamukkale Belediyesinde israftan kaçınan ve üreten bir belediyecilik anlayışının olacağına vurgu yaptı. Pamukkaleli vatandaşlar tarafından takdir toplayan Saadet Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, Pamukkale’ye kadın eli değerek belediyenin kapılarının her zaman ve herkese açık olacağını söyledi.

Aktaş, “Otopark Sorununu Ortadan Kaldıracağız”

Pamukkale’deki esnafların otopark sorunundan şikayetçi olduğunu söyleyen Aktaş, “ Pamukkele’mizde ilk çözüm üreteceğimiz konulardan bir tanesi otopark sorununu ortadan kaldırmak olacaktır. İnşa edeceğimiz yeni otoparklar ücretsiz olup vatandaşımızın cebini yakmayacak ve yolda yürüyen vatandaşlarımız kaldırımlarımızı rahatça kullanabilecek. Pamukkale ilçemizde hem otopark sayımız yetersiz hem de var olan otoparklarımızın fiyatları yüksektir. Vatandaşlarımızda çözümü araçlarını kaldırıma park ederek bulmaktadır. İş yerlerinin önüne park edilen araçlar iş yerlerinin önünü kapatarak müşteri sayısını azaltıyor ve iş yeri sahibinin ekonomisine zarar veriyor. Yaya vatandaşlarımız ise araç sahipleri araçlarını kaldırıma park ettiği için kaldırımları kullanamıyor. Çocuklu aileler içinde oldukça zor olan bu durumun en güzel çözümünü ücretsiz otoparkları Pamukkale’nin kilit noktalarına inşa ederek çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir önceki haberimiz olan ŞENİZ DOĞAN YENİ BALIK PAZARINI MÜJDELEDİ başlıklı haberimizi de okumanızı öneririz.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.