SUBAŞIOĞLU VE BAŞER'DEN SKM AÇILIŞINA DAVET - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

SUBAŞIOĞLU VE BAŞER’DEN SKM AÇILIŞINA DAVET

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu ve AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, 9 Şubat Cumartesi günü Denizlilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına davet etti.

SUBAŞIOĞLU VE BAŞER’DEN SKM AÇILIŞINA DAVET
198
08 Şubat 2019 - 7:45

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun Seçim Koordinasyon Merkezi açılıyor. Subaşıoğlu tüm Denizlilileri, tüm Merkezefendilileri Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına beklediğini belirtti.

Çalışmalarımızı Tevazu, Gayret ve Samimiyet İle Gerçekleştireceğiz

Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendimizde ilk günkü aşkla, ilk günkü heyecanla yeni projelere yeni hedeflere devam edeceğiz. Gönül Belediyeciliği kapsamında çalışmalarımızı büyük bir tevazu, gayret ve samimiyet ile gerçekleştireceğiz. 9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Saltak Caddesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız. Tüm hemşerilerimizi, tüm halkımızı, tüm Merkezefendilileri SKM’mizin açılışına davet ediyorum. Bu seçim kampanyamızın çok önemli bir dönüm noktası olması noktasında tüm hemşerilerimizin katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezimizi açacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ise, “9 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’de Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bütün vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi Saltak Caddesi’nde açacak olduğumuz Seçim Koordinasyon Merkezimize bekliyoruz” diye konuştu.

Bir önceki haberimiz olan ŞENİZ DOĞAN "MERKEZEFENDİ BENİ BAĞRINA BASTI" başlıklı haberimiz denizli, haberler denizli ve seniz dogan hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.