Teoman Sancar'ın istifasını getiren skandal.. Takvim'den akıl almaz iddia.. - Denizli Haber

27 Mart 2023 - 09:31

Teoman Sancar’ın istifasını getiren skandal.. Takvim’den akıl almaz iddia..

Takvim.com.tr Teoman Sancar’ın istifasının nedeni ile ilgili haberi yayınladı. H. Teoman Sancar’a yapılan şantaj savcılığa taşındı.. Olayla ilgili iki kişi ifadeye gidecek.

Teoman Sancar’ın istifasını getiren skandal.. Takvim’den akıl almaz iddia..
Son Güncelleme :

01 Mart 2021 - 12:02

Takvim.com.tr’nin Teoman Sancar’ın istifasının nedeni ile ilgili ortaya attığı iddia ortalığı karıştırdı. Haber’de kaset skandalının bulunduğu ve bir evde Sancar’a komplo kurulduğu iddia ediliyor.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın sosyal medyadan partisinden istifa ettiğini açıklaması partide büyük şaşkınlık yarattı. Teoman Sancar’ın partiden kendi isteğiyle istifa etmediği, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından istifasının istendiği ortaya çıktı.

Teoman Sancar’ın istifasının ardından “eşcinsel ilişki” olduğu iddiaları konuşulurken takvim.com.tr yeni kulis bilgilerine ulaştı. Sancar’ın ‘eşcinsel ilişkileri’ üzerine Denizli’deki bir şantaj çetesinin tehditlerine dayanamayıp savcılığa gittiği ortaya çıktı. Elde ettiğimiz bilgilere göre Teoman Sancar, “Elimizde belediyenin yolsuzluk dosyaları var” denilerek Denizli’de 3 ay önce bir eve çağrıldı. İstifayı getiren skandallar zincirinin ilk halkası olan evde iki gencin olduğu, evde alkol alındığı ve o anların videoya çekildiği, Sancar’dan 1 milyon dolar istendiği ve Sancar’ın bu gelişme üzerine savcılığa gittiği ortaya çıktı. Ulaştığımız kulis bilgilerine göre o iki gencin bugün ifadeye çağırılması bekleniyor.

İSTİFAYI GETİREN O EVDE NELER YAŞANDI?

Elde ettiğimiz bilgilere göre Teoman Sancar, “Elimizde belediyenin yolsuzluk dosyaları var” denilerek Denizli’de 3 ay önce bir eve çağrıldı. İstifayı getiren skandallar zincirinin ilk halkası olan evde iki gencin olduğu, evde alkol alındığı ve o anların videoya çekildiği, Sancar’dan 1 milyon dolar istendiği ve Sancar’ın bu gelişme üzerine savcılığa gittiği ortaya çıktı.

Yine takvim.com.tr’nin edindiği bilgilere göre o iki gencin bugün ifadeye çağırılması bekleniyor.