TURAN YOLU DERNEĞİ'NDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

TURAN YOLU DERNEĞİ’NDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Denizli’de kendi imkanlarıyla kurulan ve faaliyete geçen Turan Yolu Derneği, görev dağılımlarını yapmaya başladı.

TURAN YOLU DERNEĞİ’NDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
564
09 Şubat 2019 - 23:29

Denizli’de kendi imkanlarıyla kurulan ve faaliyete geçen Turan Yolu Derneği, görev dağılımlarını yapmaya başladı.

Denizli’de Türkmenlerin sesi olarak duyulmaya başlanan ve Türk asıllı kişilere destek ve yardımcı olmak amacıyla kurulan Turan Yolu Derneği, görev dağılımlarını yapmaya başladı. Geçtiğimiz Cuma Günü yapılan görev dağılımına, Turan Yolu Derneği Genel Başkanı Mehmet Salih İrdem, üyeler ve çok sayıda Türkmen katılım sağladı.

Görev Dağılımında konuşma yapan Turan Yolu Derneği Genel Başkanı Mehmet Salih İrdem, “Türkmenlerin sorunlarını çözmek bizlerin asli görevidir. Türkmen kardeşlerimizin sorunları olduğunda, herkes elini taşın altına koyacak biliyorum, bundan hiçbir şüphemiz yok. Bu sebepten dolayı Derneğimizde artık görev dağılımlarını yapmaya başladık. Yeni görev almış kardeşlerimize bu kutlu yolda başarılar dilerim. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Görev dağılımı Yapılan Turan Yolu Derneği’nde, Gençlik Kolları Birim Başkanlığına Mehmet Ayhan, Türk Dünyası Birliği Birim Başkanlığına Ali Solak ve Türk Dünyası Birliği Üniversite Birim Başkanlığına Kerküklü Yusuf Hancıoğlu atandı.

Genel Başkan İrdem’e Teşekkür

Görev dağılımında atanan, Gençlik Kolları Birim Başkanı Mehmet Ayhan, Türk Dünyası Birliği Birim Başkanı Ali Solak ve Türk Dünyası Birliği Üniversite Birim Başkanı Yusuf Hancıoğlu, “Bize bu görevi layık gören Genel Başkanımız Mehmet Salih İrdem’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu kutlu yolda görevimizi en iyi şekilde yürüteceğimizden kuşkuları olmasın” dediler.

Bir önceki haberimiz olan DENİZLİ ARTIK DİLENCİLERDEN BIKTI başlıklı haberimiz denizli hakkında bilgiler verilmektedir.


Enes Kaygın

Enes Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.