ZİRAAT BANKASI FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ İŞTE BİREYSEL VE KONUT KREDİ FAİZLERİ - Denizli haber - haberlerdenizli - Denizli Haberleri

Denizli haber – haberlerdenizli – Denizli Haberleri

ZİRAAT BANKASI FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ İŞTE BİREYSEL VE KONUT KREDİ FAİZLERİ

Ziraat Bankası’ndan kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberi. Ziraat Bankası, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü duyurdu. Bu açıklama ile birlikte kredi çekmeyi düşünen vatandaşlar konut ve ihtiyaç kredisi ile ilgili güncel bilgilere ulaşmak için araştırmalara başladı. İşte Ziraat Bankası konut ihtiyaç kredisi faiz oranları..

ZİRAAT BANKASI FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ İŞTE BİREYSEL VE KONUT KREDİ FAİZLERİ
610
01 Mart 2019 - 10:02

Ziraat Bankası’ndan kredi alacak kişilere yönelik sevindirici son dakika haberi geldi. Geçtiğimiz hafta Vakıfbank’ın da faizleri düşürmesi ile ev almayı düşünen vatandaşlar konuyla ilgili süreçleri araştırmaya başlamıştı. Banka yaptığı açıkmasında; Ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık %1,28’e indirdiğini duyurdu.

Banka faizleri düşürdüğünü basına duyurdu;

KREDİ FAİZLERİ 1.28’E DÜŞTÜ

“Ziraat Bankası ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyetin yanında olma anlayışının bir parçası olarak konut sektörüne uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunmaktadır. Her yıl pazar payını kesintisiz artıran Ziraat Bankası konut kredilerinde sektörün açık ara lider bankası konumuna ulaşmıştır.

Ziraat Bankası, müşterilerinin konut kredisi taleplerini uygun faiz oranları, üstün hizmet kalitesi, hızlı ve kolay değerlendirme süreçleri, her kesime uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ve gelire uygun özel ödeme planı seçenekleri ile karşılamayı sürdürmektedir.

Ziraat Bankası bir yandan konut üreticisi firmalarımız ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken, aynı zamanda vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerini amaçlamaktadır. Bu çerçevede Ziraat Bankası son dönemde ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık %1,28’e indirmiştir.
Diğer taraftan, ihtiyaç kredilerinde de 60 aya kadar vadelerde faiz oranını aylık %1,53’e indirmiştir. Her gelir grubunda yer alan müşterilerin kullanımına sunulan bu imkanlar ile gerek konut ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gerekse de konut üreticisi firmalara önemli bir destek sağlanmasının yanı sıra, ihtiyaç kredilerinde de müşterilere maliyet avantajı sağlanacaktır”

Bir önceki haberimiz olan ÇAMELİLİ MUHTAR ADAYI'NIN VAATLERİ GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRDÜ başlıklı haberimiz denizli hakkında bilgiler verilmektedir.


Emre Kaygın

Emre Kaygın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.