CANLI SONUÇLAR - Denizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.comDenizli | haber | son dakika | yerel haber | haberlerdenizli.com

25 Eylül 2020 - 03:49
SÜPER LİG
20:00
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
TFF 1. LİG
19:00
Adanaspor Adanaspor
- : -
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
21:45
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
21:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
ALMANYA 3. LİGİ
20:00
Unterhaching Unterhaching
- : -
Lübeck Lübeck
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
19:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Greuther Fürth Greuther Fürth
19:30
Osnabrück Osnabrück
- : -
Hannover 96 Hannover 96
ALMANYA REGİONALLİGA
19:00
FK Pirmasens FK Pirmasens
- : -
Hoffenheim II Hoffenheim II
19:30
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
20:00
Ulm Ulm
- : -
VfR Aalen VfR Aalen
20:00
TSG Balingen TSG Balingen
- : -
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
05:00
Portland Timbers U23 Portland Timbers U23
- : -
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
12:30
Blacktown City Blacktown City
- : -
Sydney United Sydney United
AVUSTURYA 1. LİGİ
19:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Austria Wien II Austria Wien II
19:30
FC Liefering FC Liefering
- : -
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
19:30
SV Horn SV Horn
- : -
SV Lafnitz SV Lafnitz
19:30
Kapfenberg Kapfenberg
- : -
BW Linz BW Linz
21:25
Grazer AK Grazer AK
- : -
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
20:00
Kalsdorf Kalsdorf
- : -
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
20:00
SC Weiz SC Weiz
- : -
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
20:00
Hertha Wels Hertha Wels
- : -
Ried (A) Ried (A)
20:00
Wals Grünau Wals Grünau
- : -
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
20:00
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
- : -
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
20:30
Mannsdorf-Grossenzersdorf Mannsdorf-Grossenzersdorf
- : -
Neusiedl Neusiedl
20:30
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
- : -
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
20:30
Admira WM (A) Admira WM (A)
- : -
SV Leobendorf SV Leobendorf
20:30
SV Kuchl SV Kuchl
- : -
FC Anif FC Anif
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
18:00
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
- : -
Karabağ Karabağ
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Kortrijk Kortrijk
- : -
Antwerp Antwerp
BREZİLYA KUPASI
75'
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
1 - 1
Fluminense Fluminense
ÇEKYA 1. LİGİ
19:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
ÇEKYA 2. LİGİ
19:00
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
19:00
Usti nad Labem Usti nad Labem
- : -
MFK Chrudim MFK Chrudim
ÇİN SÜPER LİGİ
10:30
Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
- : -
Tianjin Teda Tianjin Teda
15:00
Wuhan Zall Wuhan Zall
- : -
Hebei China Fortune Hebei China Fortune
15:00
Shanghai SIPG Shanghai SIPG
- : -
Beijing Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan
15:00
Shijiazhuang Ever Brigh Shijiazhuang Ever Brigh
- : -
Chongqing Dangdai Lifan Chongqing Dangdai Lifan
DANİMARKA 1. LİGİ
20:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
FC Helsingor FC Helsingor
20:00
Hvidovre Hvidovre
- : -
Hobro Hobro
20:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
Kolding IF Kolding IF
DANİMARKA 2. LİGİ
19:30
Næstved Næstved
- : -
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
20:00
FC Roskilde FC Roskilde
- : -
Hillerød Hillerød
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:30
Jaro Jaro
- : -
Oulu Oulu
18:30
KTP KTP
- : -
Ekenas IF Ekenas IF
FRANSA LİGUE 1
22:00
Lille Lille
- : -
Nantes Nantes
FRANSA ULUSAL LİGİ
21:00
Annecy Annecy
- : -
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
21:00
Le Mans Le Mans
- : -
Bourg-Peronnas Bourg-Peronnas
21:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Laval Laval
21:00
Bastia Bastia
- : -
FC Sete 34 FC Sete 34
21:00
SC Cholet SC Cholet
- : -
US Orleans US Orleans
21:00
Lyon Duchère Lyon Duchère
- : -
Avranches Avranches
21:00
Stade Briochin Stade Briochin
- : -
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
21:00
Red Star Red Star
- : -
US Concarneau US Concarneau
GALLER PREMİER LİGİ
21:45
Newtown Newtown
- : -
Aberystwyth Aberystwyth
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
21:00
Twente Twente
- : -
Groningen Groningen
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
19:45
Almere City Almere City
- : -
Helmond Sport Helmond Sport
19:45
FC Dordrecht FC Dordrecht
- : -
AZ Alkmaar II AZ Alkmaar II
22:00
Maastricht Maastricht
- : -
TOP Oss TOP Oss
22:00
Cambuur Cambuur
- : -
Utrecht II Utrecht II
HONG KONG 1. LİG
10:00
Happy Valley Happy Valley
- : -
Guangzhou R&F U19 Guangzhou R&F U19
İRLANDA 1. LİGİ
21:45
Athlone Town Athlone Town
- : -
Longford Town Longford Town
21:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
- : -
Drogheda United Drogheda United
21:45
Cabinteely FC Cabinteely FC
- : -
Wexford Wexford
21:45
Galway United Galway United
- : -
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
İRLANDA PREMİER LİGİ
21:45
Bohemians Bohemians
- : -
Derry City Derry City
İSVEÇ 2. LİGİ
20:00
Bodens BK Bodens BK
- : -
Pitea Pitea
20:00
IFK Umea IFK Umea
- : -
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
20:30
Varbergs GIF Varbergs GIF
- : -
Onsala Onsala
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:00
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
21:00
Winterthur Winterthur
- : -
Aarau Aarau
İTALYA SERİE B LİGİ
17:45
Monza Monza
- : -
Spal Spal
KOLOMBİYA KUPASI
03:40
Fortaleza Fortaleza
- : -
Quindio Quindio
LİBERTADORES KUPASI
MS
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
3 - 1
Penarol Penarol
35'
Independiente Medellin Independiente Medellin
0 - 0
Boca Juniors Boca Juniors
05:00
Delfin Delfin
- : -
Santos Santos
MACARİSTAN 1. LİGİ
21:00
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Perak Perak
- : -
Felda United Felda United
16:00
Terengganu Terengganu
- : -
PDRM PDRM
16:00
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
- : -
Johor Darul Takzim Johor Darul Takzim
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
05:00
Pachuca Pachuca
- : -
Toluca Toluca
MISIR 1.LİGİ
16:00
Harras El Hodood Harras El Hodood
- : -
El Geish El Geish
18:30
Misr El Makasa Misr El Makasa
- : -
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
21:00
Al Ittehad Alexandria Al Ittehad Alexandria
- : -
ENPPI ENPPI
NORVEÇ 1. LİGİ
18:00
Strommen Strommen
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Oygarden FK Oygarden FK
- : -
Sogndal Sogndal
19:00
Tromso Tromso
- : -
Grorud Grorud
19:00
Ranheim Ranheim
- : -
Asane Asane
19:00
Raufoss Raufoss
- : -
Sandnes Sandnes
19:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
KFUM KFUM
21:30
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Ham Kam Ham Kam
POLONYA 1. LİGİ
18:40
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
19:00
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
Arka Gdynia Arka Gdynia
20:00
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
20:00
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
20:45
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
20:45
Odra Opole Odra Opole
- : -
GKS Belchatow GKS Belchatow
POLONYA 2. LİGİ
16:30
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
17:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
18:15
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
20:30
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
19:00
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
21:30
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
22:30
Braga Braga
- : -
Santa Clara Santa Clara
ROMANYA LİGA 1
18:00
FC Voluntari FC Voluntari
- : -
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
21:00
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
- : -
CS U Craiova CS U Craiova
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
20:00
Vozdovac Vozdovac
- : -
Radnicki Nis Radnicki Nis
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Al-Faisaly Al-Faisaly
- : -
Al-Ahly Al-Ahly
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 2 4 6
2 Alanyaspor 2 4 6
3 Göztepe 2 4 4
4 Fatih Karagümrük 2 3 4
5 Beşiktaş 2 2 4
6 Antalyaspor 2 2 4
7 Hatayspor 2 2 4
8 Fenerbahçe 2 1 4
9 Kasımpaşa 2 1 3
10 BB Erzurumspor 2 0 3
11 Sivasspor 2 -1 3
12 Kayserispor 2 -1 3
13 Konyaspor 1 0 1
14 Gaziantep FK 2 -2 1
15 Trabzonspor 2 -2 1
16 Gençlerbirliği 2 -2 1
17 Yeni Malatyaspor 2 -3 1
18 Denizlispor 2 -4 1
19 MKE Ankaragücü 1 -1 0
20 Çaykur Rizespor 2 -3 0
21 Başakşehir FK 2 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Keçiörengücü 2 3 6
2 Samsunspor 2 3 4
3 Adana Demirspor 2 2 4
4 Adanaspor 2 1 4
5 Tuzlaspor 2 1 4
6 Balıkesirspor 2 1 3
7 Bursaspor 2 0 3
8 Altınordu 2 0 3
9 Bandırmaspor 2 0 3
10 İstanbulspor 2 0 3
11 Ankaraspor 2 -1 3
12 Ümraniyespor 2 -2 3
13 Altay 2 -1 1
14 Boluspor 2 -1 1
15 Akhisarspor 2 -1 1
16 Eskişehirspor 2 -1 1
17 Giresunspor 2 -2 1
18 Menemenspor 2 -2 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Demirspor 1 7 3
2 Samsunspor 28 53 73
3 Manisa FK 1 2 3
4 Uşak Spor 1 2 3
5 Afjet Afyonspor 1 1 3
6 24Erzincanspor 1 1 3
7 Hacettepe Spor 1 0 1
8 Niğde Anadolu FK 1 0 1
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Hekimoğlu Trabzon 1 0 1
11 Pendikspor 28 1 40
12 İnegölspor 1 0 1
13 Kocaelispor 1 0 1
14 Sancaktepe FK 1 0 1
15 Sarıyer 1 0 1
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Zonguldak Kömürspor 1 0 1
18 Kahramanmaraşspor 0 0 0
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Amed Sportif 1 -1 0
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Gümüşhanespor 1 -1 0
23 Çorum FK 1 -2 0
24 Ergene Velimeşe 1 -2 0
25 Şanlıurfaspor 1 -7 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 1 3 3
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Mamak FK 1 3 3
5 Serik Belediyespor 1 2 3
6 Etimesgut Belediyespor 1 1 3
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Sakaryaspor 1 1 3
9 Turgutluspor 1 1 3
10 Karacabey Belediyespor 1 0 1
11 Kastamonuspor 1 0 1
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Kırklarelispor 1 0 1
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Sivas Belediyespor 1 0 1
17 Tarsus İdman Yurdu 1 0 1
18 Van Spor 1 0 1
19 Bayburt Özel İdare Spor 0 0 0
20 Elazığspor 0 0 0
21 Bodrumspor 1 -1 0
22 Kırşehir Belediyespor 1 -1 0
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 1922 Konyaspor 1 -1 0
25 Pendikspor 1 -2 0
26 Pazarspor 1 -3 0
27 Kardemir Karabükspor 1 -3 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Granada 2 3 6
2 Real Betis 2 3 6
3 Villarreal 2 1 4
4 Celta Vigo 2 1 4
5 Valencia 2 1 3
6 Osasuna 2 1 3
7 Getafe 1 1 3
8 Cadiz 2 0 3
9 Real Sociedad 2 0 2
10 Real Madrid 1 0 1
11 Eibar 2 -1 1
12 Huesca 2 -2 1
13 Valladolid 2 -2 1
14 Atletico Madrid 0 0 0
15 Barcelona 0 0 0
16 Elche 0 0 0
17 Sevilla 0 0 0
18 Levante 1 -2 0
19 Deportivo Alaves 2 -2 0
20 Athletic Bilbao 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 1 8 3
2 Hertha Berlin 1 3 3
3 Borussia Dortmund 1 3 3
4 Augsburg 1 2 3
5 RB Leipzig 1 2 3
6 Freiburg 1 1 3
7 Hoffenheim 1 1 3
8 Arminia Bielefeld 1 0 1
9 Eintracht Frankfurt 1 0 1
10 Bayer Leverkusen 1 0 1
11 Wolfsburg 1 0 1
12 Köln 1 -1 0
13 Stuttgart 1 -1 0
14 Mainz 05 1 -2 0
15 Union Berlin 1 -2 0
16 Werder Bremen 1 -3 0
17 Mönchengladbach 1 -3 0
18 Schalke 04 1 -8 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Leicester City 2 5 6
2 Everton 2 4 6
3 Arsenal 2 4 6
4 Liverpool 2 3 6
5 Crystal Palace 2 3 6
6 Tottenham 2 2 3
7 Manchester City 1 2 3
8 Brighton & Hove Albion 2 1 3
9 Aston Villa 1 1 3
10 Leeds United 2 0 3
11 Chelsea 2 0 3
12 Wolverhampton 2 0 3
13 Newcastle United 2 -1 3
14 Burnley 1 -2 0
15 Manchester United 1 -2 0
16 West Ham United 2 -3 0
17 Sheffield United 2 -3 0
18 Fulham 2 -4 0
19 Southampton 2 -4 0
20 West Bromwich 2 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Genoa 1 3 3
2 Juventus 1 3 3
3 Hellas Verona 1 3 3
4 Milan 1 2 3
5 Napoli 1 2 3
6 Fiorentina 1 1 3
7 Cagliari 1 0 1
8 Sassuolo 1 0 1
9 Atalanta 0 0 0
10 Benevento 0 0 0
11 Inter 0 0 0
12 Lazio 0 0 0
13 Spezia 0 0 0
14 Udinese 0 0 0
15 Torino 1 -1 0
16 Bologna 1 -2 0
17 Parma 1 -2 0
18 Crotone 1 -3 0
19 Roma 1 -3 0
20 Sampdoria 1 -3 0
Lorem commodo Aliquam tristique in consectetur